Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom akit több mint20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom akit több mint20 éve ismerek ki kezdet a leendő barátnőmmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy olyan el fuserált szituációba kerültem hogy van egy lány akivel párszor meg próbáltam a kapcsolatot de nem ment. Jó pár hónap elteltével most kb 3 hete csak össze jöttem a lánnyal de ez alatt a 3 hét alatt is lassan alakultak a dolgok) tegnap házi bulimba (baráti kör) meg hívtam a lányt is úgy mutattam be mint leendő barátnőm! A lényeg azon van hogy a legjobb barátom ki kezdet a barátnőmmel(Csaj is hagyta magát) dörzsölődve táncoltak egymással (Sajnos nekem ez csak másnap jutott a fülembe mert ez akkor történt mikor a a másik haverommal ki mentem az udvarra cigizni. A Lányt (leendő barátnőmet) dobtam a barátommal akit már több mint22 éve ismerek valószínólég meg fogom szakítani a kapcsolatot.Barátomat meg szolitatom másnap emiatt csak annyit mondott nagyon be rúgtam bocs hogyha bunkó voltam tegnap) Kérdésem az hogy Szerintetek is helyesen cselekszem vagy cselekedtem hogy mind kettővel megszakítom a kapcsolatot (28f)

2018. márc. 18. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
A csaj megérdemelt volna mellé egy taslit.
2018. márc. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Jol tetted. Minden szalat el kell varrni ilyenkor.

Ez a “boccs reszeg voltam” szoveg meg...pfffff

Biztos jo, hogy ot a baratod ak nevezed/nevezted? Nem inkabb csak haver.

Mindegy is, a lenyeg, hogy jol dontottel.

2018. márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt még el felejtetem írni hogy flörtöltek is egymással.
2018. márc. 18. 00:41
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem ment...

Lassan alakultak a dolgok...


Meg most sem a baratnod.



Minek eroltetni ami nem megy?

A lany nincs oda erted a leirtak alapjan

Ha neki mas kell, fogadd el, es ha neked ennyit er 20 eves baratsag, akkor tedd. A leirtak alapjan egyebkent sem lett volna hosszu kapcsolat ebbol.

2018. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

A lánnyal valószínűleg nem tartott volna sokáig a kapcsolat. A barátod meg ezek szerint nem is annyira a legjobb barátod, mert az nem tesz ilyet. Könnyű az alkoholra fogni ahelyett, hogy vállalná a felelőséget.



Egyébként meg én is átéltem hasonló szituációt, végül mindkettővel megromlott a kapcsolatom, de ma már nem is bánom.

2018. márc. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!! A lánnyal idén már nem is akartam találkozni csak pár hónap elteltével ő erőltette vagy 10-szer kérte hogy találkozunk mire bele mentem a találkozóba (azt hitem talán lesz változás,de nem lett). Ami pedig a barátot illeti most nem arról van szó hogy ennyit érne nekem de őszintén akiben a legjobban lehetett bízni pont az árult el az ilyen nem akarok meg bántani senkit sem de ez nem barát szerintem ha egyszer megtette meg teheti még egyszer! (Vagy attól félt és azért csinálta volna mert a baráti körben már csak neki nem volt csaj és félt hogy egyedül marad mint a kis ujja?) mind1 most már nem érdekel. Szar egy szituáció és nem kívánom senkinek sem.
2018. márc. 18. 08:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted. Nekem anno a "legjobb barátnőm" gondolta úgy, hogy 13 éves barátságba belefér az, ha rámászik a páromra. Szintén egy házibuli alkalmával arra mentem ki a kertbe, hogy a párom rángatja le magáról a csajt (nem láttak engem). Amikor a párom odébbment beszélgetni a többiekkel, akkor a csaj ment utána és bújt volna hozzá megint. Akkor mentem oda hozzájuk mosolyogva és akkor a "barátnőm" hirtelen tartotta a fél méter távolságot, magyarul nagyon is a tudatában volt annak, hogy mit csinál. Másnap mégis azt mondta, hogy nem tudta mit csinált, részeg volt. Azóta nem beszélek vele. :) szóval jól döntöttél szerintem.
2018. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!