Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bizzak benne?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel ket hete hogy egyutt vagyunk es a multkor csinaltunk kozos kepeket a telefonjan es lejjebb porgettem a kepeket es volt egy kep ahol egy masik no meztelen mellei koze volt bujva-es kikapta a telefont a kezembol es kitorolte es szabadkozott hogy az mar regi(azt kell tudni rola h elottem egy ferjes aszonyhoz jart s komolyat akart tole de a no inkabb a ferjevel maradt) es most ujevkor meg kulon szilvesztereztunk es o azt mondta hogy a barataival van,ma este beszelgettunk a viragokrol es mondta h egy nonek egy orchideat adott ami meg mindig el mert latta-s mondom neki hogy akkor azerethetted azt a not-s azt mondja h hat szerettem-es kerdeztem h ki volt az a no-es mondta h ez a ferjes aszony es hat szilveszterkor atvolt es mondta a no hogy meg megvan-kerdeztem hogy hogy atvolt?-es azt valaszolta higy hat athivta a ferj de nem voltak egyedul...nem tudom de annyira rosszul esett hogy csak most mondta el es eent a bizalmam,ezt most hogy kezeljem?bizhatok benne?ti hogy latjatok ezek utan a helyzetet-a lenyeg h a fiu nagy bajkevero volt ezelott es allitolag megvaltozott es en akart ebben hinni de ez a ket dolog zavar

2018. jan. 11. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el őt. Két hete vagytok együtt, a volt szerelméről mesél és más nő melle közé nyomja a fejét. Nem érdemes jobban belemenni.
2018. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elöbb tanujj meg essetleg madzsarul
2018. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ideges voltam es siettem elnezest
2018. jan. 11. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Off: nem vagy esetleg erdélyi? :D


Az elsőnek igaza, hagy a fenébe.

2018. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen erdelyi vagyok...mibol tunt fel :)))
2018. jan. 12. 00:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy naív...az ilyen fickóknál igaz az a mondás, hogy : "a sör nem ital, az asszony nem ember, a medve meg nem játék!"

Szóval felejtős.

2018. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a sok “s” az “és”-ek helyett, vagyis a “ s mondom neki”, s társai, jellemző az erdélyi tájszólásra. :-)

Továbbra is az a véleményem, kedves kérdező, hogy ha tiszteled saját magadat, akkor nem éred be egy ilyen kapcsolattal. Szerencsére azért még lehet normális sràcokat találni, főleg a korosztályodban, mert az írásod alapján eléggé fiatalka lehetsz :-)

2018. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!