Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik nagyon az intimitás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik nagyon az intimitás? Akarom, ő állítólag akarja de nem mutatja ki, én rajtam látszik de az meg frusztrálja?

Figyelt kérdés

A párommal sok mindenben hasonlítunk de szexuálisan kevés a közös nevező amin nem segít, hogy nem élünk együtt hanem a családjainkkal ezért alkalom is kevés van.

Ha együtt vagyunk az hihetetlen jó, minden pillanata. De amíg eljutunk odáig az pokoli.

Ő szolid, gyengéd srác aki mindig figyel rám boldog legyek s kimutatja hogy szeret ugyanakkor depresszív. De azt, hogy kíván sosem.

Én rajtam sajnos minden meglátszik, van hogy az arcomra se néz már tudja valami nem oké, s még ha nem is akarom elmondani neki a gondom hanem próbálom magamban átgondolni, próbálok túl lépni rajta. De inkább addig nem hagy míg nem mondom el. Akkor aztán frusztráltá teszi hogy konkrétan kimondom hiányzik a szex. S a mély csókok ami csak akkor van.

Neki elég a heti 1-2 alkalom nekem ez kevés, inkább 4-5 esne jól. 10-ből 8 szól én kezdeményezem s általában elvicceli, vagy valami indok mindig van amiért nem. De kompromisszum helyette nincs.

Felvetettem, hogy csókolózzunk s több intim pillanat ha már szex kevesebb van. Beleegyezett, egy hétig ment s abba maradt.

Próbáltam, hogy nem kezdeményezem, két hét után már zavarta, hogy nincs s akkor próbálkozott de addig én meg félig meghülyülök, hogy semmi.

Egyszerűen se egy arra utaló pillantás, egy huncut közeledés, simogatás semmi ami arra utalna vágyik rám.


Kértem mutassa ki, mert nekem nehéz ez. Jobban viselném ha tudnám vágyik rám nőként s csak a körülmények miatt nem fekszik le velem nem azért mert hidegen hagyom.


Próbáltam közös zuhanyt, elutasítja, próbáltam álmában meglepni, hát nem örült.... ha meztelenül alszom direkte kitakarva inkább betakar világért se simít végig a mellemen...

Egyszerűen hozzám szokott... minden héten próbálom meglepni a kedvenc dolgaival, étellel, csokival, közös programmal...


Tudom, hogy nem csal meg, ideje se lenne rá annyit vagyunk együtt s őszinte tipus is utálja azokat akik félrelépnek.

2 év s elkeseredtem.Nem érzem magam nőnek. Az elmúlt hónap annyira stresszes volt nem tudok másra gondolni nekem a szex nem csak gyengédség, de stressz ellen is van amiből annyi van, hogy esténként már sokszor sírok a zuhany alatt vagy otthon. Nem akarom rá is hárítani de nem bírom.

Mégis mi a megoldás? Mivel lehet elvarázsolni a párunk, hogy kimutassa a vágyát?



2018. márc. 18. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt az a gond, hogy mások az igényei. Neki elég havi 5-6 alkalom. Az elején többet szexeltetek? Az a gond, hogy ha nincs kedve, nem szabad erőltetni? Nem dolgozik sokat? Lehet, hogy fáradt is. Sajnis nem lehet mit csinálni. Ennyi az igénye.. eröltetni nem lehet.
2018. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül írtam kérdőjelet
2018. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk ugyanez van, csak én vagyok a pasi, én én nem kapok semmit, sokszor csak az elutasítást
2018. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Minek eroltetni? 2 ev utan (ha jol ertettem) meg boven uton, utfelen kivannotok kellene egymast.
2018. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán kedveli ha kezdeményezek. Pedig változatosak vagyunk, nem unalmas. Fizikai nehéz munkát végez s ez is bejátszik a dolgokba.
2018. márc. 18. 16:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyan ember aki mindig bíztat, bátorít, romantikus s meghallgat. Csak ő se tud kifordulni önmagából s mivel zárkózotabb nem igazán tud mit kezdeni vele szerintem, hogy ennyire látszik kívánom csak frusztrált lesz a bizonyítási kényszertől. Ebben a 4 napban ez most.nagyon előjött, hogy együtt aludtunk.
2018. márc. 18. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj ide! Nem akarlak elkeseríteni, de két dolgot tehetsz: szenvedsz vagy szakítasz. Én 17 éve vagyok benne pontosan ugyanebben, csak nálunk havi 1X van szex. Nálam a szexualitás szinte az első helyen van, nála a legutolsón. Hidd el, az emberek nem változnak meg. Én is azt hittem menni fog, de nem. Azóta máshoz járok, egy olyanhoz mint amilyen Te vagy. A házasságom tökéletes így, senki nem kérdez semmit. Ő tudja hogy nem tud adni nekem semmit szexuálisan, így szemet huny felette. Szépen felépített életünk van, gyerekkel, házzal, munkahelyekkel. Mi kulturáltan kezeljük a dolgot, sajnos ez az emberek 99%-ára nem vonatkozik. Megcsalom? NEM! Érzelmileg mellette vagyok. Sokan elválnak, aztán borul az életük abban a reményben hogy majd másnál megtalálják azt amit keresnek. Ugyan már. Egy maroknyi embernek bejön, a többi meg lecsúszik, vagy egyedül szenved. 40 évesen randizgatni, jópofizni?! Persze az elején tök jó, új hapsi/nő, érdekes minden, természetesen mindenki a jó oldalát mutatja.

Elárulok egy nagy titkot: ha egy férfi elválik, annak 99%-a a szex hiánya miatt teszi. Nos, akkor fel lehet készülni hogy a randizgató elvált pasi kanossága mellett, egy kiéhezett bivalycsorda csak egy lágy tavaszi fuvallat.


Keress egy olyan férfit/fiút/hapsit/pasit, aki megadja Neked azt, ami hiányzik. Viszont intelligenset találj, bunkó az minden sarkon csoportosan terem.

2018. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, utolsó örülök, hogy nektek ha így is de sikerült valamilyen kimondatlan közös nevezőt találni.


Én egyszerűen vele szeretném ezeket a dolgokat. Közös házat, életet, mert a veszekedéseinkből tudom szeretem, mivel közben is a probléma megoldást keressük de nem egymáson átgázolva vagy direkt akárcsak megbántani a másikat.

Csak én életvidám vagyok, nyüzsgök, ő pedig introvertált, kissé depressziós mégis ha rólam van szó keresi a lehetőségeket minél többet legyünk együtt, járjunk el kirándulni, nyaralni, fogja a kezem, puszit ad. Szeret, én imádom. De tényleg nem érzem nőként, hogy vágyna rám. Mintha minden csábítási kísérletem leperegne róla. :( Bárcsak ezt megtudnám oldani.

Elmondtam neki, hogy itt is feltettem a kérdést. Abban egyeztünk meg megpróbálunk nem rágörcsölni s addig is máshogy elfoglalom magam, ő pedig kimutatni jobban az érdeklődését.

2018. márc. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!