Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevés sex, intimitás hiánya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi85 kérdése:

Kevés sex, intimitás hiánya, hogyan lehetne helyrehozni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt, de az utobbi időben nagyon kevés az intimitás köztünk. Még csókot sem akar vagy, ölelkezni sem. Egyszer azt mondja szeret, máskor meg sérteget megalázz. Hirtelen haragu gyakran ideges. Mindig probálok vele kedves lenni, de egyre nehezebben birom, sex olyan havonta 1-2 van. Nekem meg naponta igényem lenne rá érzelmileg és testileg is.

2017. nov. 10. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Le kellene ülnötök megbeszélni egymással és megoldani a problémákat.


Ha nem megy, akkor meg szakítani.

2017. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pont így jártam én is.

hangulatemberekkel nehéz.

de könnyen van sok csaj, ha neked nem kellek, majd kellek másnak szvsz.

szóval a legjobb az lenne, ha leülnéd és megbeszélnéd vele.

ha megint felkapja csak a vizet, meg veszekedés a vége, akkor tudod mit kell tenned.

meglásd el fogod érni, mikor már hiába mondja hogy szeret, téged pont nem érdekel, mert több lesz a negatívum és a rossz élmény mint a jó.

viszont ő csettintésre talál mást, te meg sodródhatsz egyedül jódarabig.

2017. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen probáltam már ezekről beszélni vele, igérgetés van meg félrebeszélés. Néha azt a havi 1 sexet is úgy érzem direkt szabotálja, régen szenvedélyes volt és spontán.
2017. nov. 10. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyakoroljátok érzelmeiteket.
2017. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, de lehet csak neked van havi 1-2... (Ha érted a célzást)


Nem úgy tűnik, mintha szeretne.

2017. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csal meg ezt biztosan tudom.
2017. nov. 10. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy egy normális nő mellébeszél....ha tényleg komolyan kérdezed.

Ez így barátság nem kapcsolat.


Te gyengéd és megértő odaadó vagy az intim együttlétek során?


Korotok?


4X/N

2017. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen figyelek rá, jó volt régen a sex vele ő is mindig élvezte 24N, 31F.
2017. nov. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!