Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok. Ti együtt lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ti együtt lennétek egy olyan pasival aki 23 éves és nem tud bánni a pénzel?

Figyelt kérdés
Olyan szinten nem, hogy az amúgy nem kevés fizetésből hó végére kb 1000 ft marad. Ja, és nem kell fizetni számlát, albit, semmot az ég világon. Mégis elveri a pénzt, szinte csak kajára. (Nem, nincs 200 kg)

2018. márc. 18. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem :)
2018. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem...
2018. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanez vagyok.

130 ezer ft-ot, kb 2 nap alatt elkoltok.

Eléggé nagy probléma volt a volt kapcsolatomban ez. Szóval tanulj meg spórolni, vigyázni a pénzre. Elkölteni könnyű, megkeresni nehéz.

2018. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem...:)


Sőt, fel is háborít, hogy valaki ennyire könnyelműen veszi az életet, míg másnak kötelezettségei vannak, és fizetendő számlái. Ha gyerekem lesz, biztosan meg fogom neki tanítani, hogyan kell spórolni, és értékelni a pénzt!


A kérdező anyjának külön gratula, hogy egy ilyen alapvető dologra nem sikerült megtanítani a kis fiacskáját...!

2018. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert közgazdász családból jövök, közgazdásznak tanulok és 19 éves korom óta egyetem miatt külön élek, tehát egy összegben kapom havonta egyszer a tandíj+lakbér+egészségbiztosítás+megélhetési költség című utalást, amit vagy beosztok jól, vagy hónap végéig nem eszem, és emellett alkalmi munkákat vállalok amiből meg tudok takarítani. Irritálnak azok az emberek akik megtehetnék hogy hosszú távra tervezzenek, mégse teszik.

Nyilván aki 80 ezerből budapesti albérletet, rezsit és kaját fizet, az hónapról hónapra fog élni. De aki megtehetné hogy gyűjt a jövőre, kocsira, lakásra, vagy akár csak sürgősségi kiadásokra, mert a betegség, munkanélküliség, beázás, dugulás, és hasonló meglepetések mindig a legrosszabbkor jönnek, és mégis lenullázza magát minden hónap 31-re, az az én szememben felelőtlen és komolytalan.

(Bónusz ha ezek után 32 évesen sír a szája hogy a nők azt várják, képes legyen tartós anyagi javakat felmutatni)

2018. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Igen, ennyi idősen még én sem tudtam, elvertem az egész fizumat, fogalmam sincs mire :D Aztán belejöttem, megtanultam hogyan kell. Ennyi, nem mindenki születik echte spórolós svábnak. 26/N
2018. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Az ilyen emberek, ha nem változnak meg, lesznek az élet egyik legnagyobb vesztesei.
2018. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, mégis minek.
2018. márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
ha irányítható akkor van remény.. szépen hazaadja és majd a nő beosztja..
2018. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szabó Szabolcs 73 válasza:
Sajnos vannak olyan emberek akiknek egyszerűen úgymond "kifolyik a pénz a kezükből".Ezt soha nem tudtam megérteni, de sajnos a párom is ilyen. Én mindig aggódom ha nincs semmi félretett pénzem.
2018. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!