Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt lennétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennétek olyan pasival aki szülő mániás? Akinek a szülei az elsők és mindig őket védi meg nem a barátnőjét? Kellene nektek olyan pasi akinek csak a munka fontos meg a szülei?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ööööö..neeeem?!
2017. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit pontosíthatnád a kérdést. Mégis mit jelent az, hogy szülőmániás? Miben nyilvánul az meg, hogy ők az elsők? Mivel szemben védi meg a szüleit és a barátnőjét nem? Van egy olyan érzésem, hogy teljesen máshogy (rosszul) látod a dolgokat, mint ahogyan azt kellene.
2017. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagy együtt ezzel a pasival?

Mert ha csak pár hónapja, akkor nyilván nem fogja otthagyni a munkahelyét és leszarni a szüleit miattad.

Mi az, hogy a szüleit védi?

Ki ellen?

Ellened?

Miért kell megvédenie a szüleit? Te miért támadod őket?

Mi bajod azzal, hogy dolgozik?

Mi a problémád a munkahelyével?

Azért egy kicsit bővebben taglald, mert így a fene sem érti.

2017. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Most lesz október végén 1 éve,hogy együtt vagyunk.

Én kezdettől fogva utálom az anyját sose volt szimpatikus és az érzés kölcsönös mert én se jövök be neki. Mert én másabb vagyok mint én csendes zárkózott nem vagyok nagy dumás az anyja meg ennek az ellenkezője.

Azzal nincs is semmi baj hogy dolgozik de neki csak az a fontos a barátnőjét meg sehova nem viszi el kikapcsolódni csak nagy könyörgések árán.

2017. okt. 16. 10:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát hallod... ezt az érthetetlen, vesszők nélküli írásos zagyvaságot, amit ide firkantottál nekünk :D

Az már régen rossz, ha nem jött ki az anyjával. Nekem fontos lenne, hogy a barátnőm jóban legyen a szüleimmel, hisz nem lehet utálkodással leélni egy életet. Az meg hülyeség, hogy azért nem jössz ki az anyjával, mert más a temperamentumotok. Pont, hogy akkor kellene jól kijönnötök egymással, amikor az egyik fél hevesebb, a másik fél meg csendesebb. Ha ennyire nem jössz ki az anyjával, akkor inkább szakíts, mert ezt nem lehet hosszú távon művelni. Ahhoz meg semmi jogod, hogy választás elé állítsd, vagy, hogy olyanokon kiakadj, hogy az anyját megvédi, vagy hogy az anyja neki az első. Eleve a felfogásod rossz. Ha szerintem a szüleimnek van igaza és nem a barátnőmnek, akkor nem fogok csak azért a barátnőmnek igazat adni, mert ő a csajom. Képzeld, nekem is fontosak a szüleim és amelyik csaj ebből problémát csinálna, hogy (majdnem) minden nap találkozok velük, az mehetne is a fenébe. Nehogy már ki akarjon sajátítani egy lány és választás elé kényszerítsen, amikor csak pár éve ismerem, a szüleim meg egész életemben ott voltak mellettem. Fordítva ülsz a lovon kislány.

2017. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mégis mit szeretnél? Fogalmazd meg. Ne találkozzon a szüleivel? Csak te legyél neki, senki más?
2017. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az lehetetlen,hogy ne találkozzon velük. Amúgy meg itt élek velük.
2017. okt. 16. 10:34
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én kezdettől fogva utálom az anyját sose volt szimpatikus..."


De azért beköltöztél a házába!

És most mi legyen?

Ha nem bírod, akkor valakinek költöznie kell!

Gondolod, hogy a pasid anyjának?

2017. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
úgyis én fogok költözni vissza édesanyámhoz csak a munkahelyemet nem hagyom itt.
2017. okt. 16. 10:52
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, téged sem az eszed miatt szeretnek, ... ha egyáltalán szeretnek.(?)

30 évesen már másképp kellene állni a világhoz, az emberekhez.

Miért költöztél anyós nyakára?

2017. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!