Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta együttélő házaspárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta együttélő házaspárok miért nem szexelnek?

Figyelt kérdés

Ismerősi körben egyre többet hallok ilyenről. Legutóbbi eset: 47 éves férfi 20 éve nem szexelt.

Ezt én nem tudom felfogni. Minden házasság elromlik egyszer? Miért szűnik meg az intimitás? Vagy nincs is rá igény?


2018. márc. 19. 22:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

12 éve vagyunk házasok, szinte ugyan annyit szexelünk, pedig nem is annyira voltak viharmentesek az éveink.

Szerintem egészségtelen dolog az, ha nem élnek a felek szexuális életet. Kell, főleg, ha már együtt élnek egymással. Ezen én is le vagyok döbbenve, de mikor barátnőim mondták pár éves gyerekekkel,pár éves házasságban, hogy a férjük nem ér hozzájuk néha kb. két hónapig.

Elképzelhetetlen. Mi heti 3X biztosan szeretkezünk Pl.


És a férjük!!! tehát a nők panaszkodtak a férfira, hogy nem igényli. Az egyik nő mondjuk elhízott, de a másik nem, tip-top csaj, igényes..?????????????????????????????????????????????????????????

2018. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sokszor az van a háttérben, hogy a gyerek megszületése után a pasi már nem tud nőként tekinteni a párjára, a tűz kialszik, a vágy elillan, aztán a megszokás és a monoton, szürke hétköznapok már intézik a továbbiakat. És már meg is vagyunk...
2018. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Na persze! Melyik az a 27 éves amelyik nem szexel? Ez baromság én sem tudnám sok mindenkiről elképzelés hogy nemi életet él és még is. Ez egy normális ugyanakkor intim dolog. Azért mert nem kötik az orrod attól még van. Akinek meg kihűlt a házassága az megy más háza tájára.
2018. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt látom legtöbbször, hogy a gyerek érkezése a fordulòpont. Sok nő attòl a ponttòl csak anya a férje szemében, de nem nő.
2018. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Van aki szexel, és van aki nem. Talán ha az egyik fél számára eleve nem jelentett akkora örömöt az együttlét, inkább csak a másik kedvéért ment bele, mert örömöt akart neki szerezni, vagy hogy szabaduljon a nyaggatástól, idősebb korban határozottabban fogja elhárítani a közeledést.

Más pároknál nincs ilyen probléma,és ők élnek is szexuális életet amíg csak képesek rá.

2018. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A 47 éves már 27 évesen régóta együttélő ember volt? Mi lett belőle akkor mára?


Más baj van ott...


Szerintem sokhelyen van szex ahol nem gondolnád.

2018. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

"47 éves férfi 20 éve nem szexelt. "

Es el is hiszed?

2018. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Pápai Joci énekes kapcsán pl. nemrég arról cikkeztek, hogy 14 éve külön alszanak a feleségével, pedig egy csinos, hosszú szőke hajú nő a párja. Ez is egy érdekes sztori...


[link]


[link]

2018. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Szexelnek ők csak nem egymással.
2018. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kamu az ilyen szöveg hogy 20 éve nem szexel.... Főleg akkor sütik el a pasik , de a nők is ,mikor másra akarnak rámászni. Sőtt olyan is volt hogy a nő azt állította a párjáról hogy impotens. Közel sem volt az....

Külömben is ahol 20 éve nincs szex az mi a francért maradt a párjával? Mert szex nélkül nem normális élni. Kivéve ha mindkét félnek okés hogy nincsen szex.


Nekem az exem a gyerekek után eléggé elhízott , mégis kívántam vele a szexet, és nem csak úgy tekintettem rá mint a gyerekek anyjára. Szóval aki ezt másként gondolja azzal ott baj van. Nekünk egyéb dolgok miatt romlott meg a házasság , nem a szexhiány miatt.

2018. márc. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!