Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta együttélő házaspárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta együttélő házaspárok miért nem szexelnek?

Figyelt kérdés

Ismerősi körben egyre többet hallok ilyenről. Legutóbbi eset: 47 éves férfi 20 éve nem szexelt.

Ezt én nem tudom felfogni. Minden házasság elromlik egyszer? Miért szűnik meg az intimitás? Vagy nincs is rá igény?


2018. márc. 19. 22:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

" Legutóbbi eset: 47 éves férfi 20 éve nem szexelt."


Szexel az, csak nem az asszonnyal.

2018. márc. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az exemmel a gyerek után jött a fordulópint. Figyeltem nagyon hogy ne hagyjam el magam és szex is volt, mig egy nap kijelentette hogy ez neki nem megy igy hogy apa lett (elozo csaladbol is volt mar gyereke tehat nem elso gyerek volt). Evekig igy voltunk, aztan csak arra voltam jo hogy neha ber...ja, le se sz..t, igy onnantol mar en nem kivantam.
2018. márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mi változik meg a gyerek után a férfiakban? Akár ha nincs bent szüléskor.
2018. márc. 20. 07:47
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Bennem semmi nem változott meg szülés után. Maximum inkább jobban kötődtem hozzá. Akinek ilyen baja van, az menjen pszichológushoz, mert valami nagyon komoly gondja van.
2018. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

Több olyanról is tudok, ahol a gyerek születése után évekig nem volt szex, az nem egyedi eset.

Ennek több magyarázata is lehet, egyrészt a Nő átmegy mama üzemmódba és nem tud a párjára koncentrálni, másrészt nem alszanak eleget és nem tudják kipihenni magukat, és amint ágyba kerülnek csak a pihenésen jár az eszük.

A harmadik tényező, lelki-fizikai változások.

Van olyan ismerősöm, aki benn volt a párjával a szülés közben és azóta képtelen vele szexelni, voltak orvosnál, de valami bekattant az agyában, és állítólag ez sem egyedi eset.

Az életkor előrehaladtával nagyon sokat számít a fizikai állapot, hogy a férfi mennyire van jó állapotban, keringési zavarok, prosztata problémák és sorolhatnám.

40F

2018. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Példa mindenre van, a 20 éves kihagyást meg miért fogadta e az asszony - az egy jobb kérdés.

Mi a házasság 19. évében is heti 2-3 alkalommal biztosan, aztán amikor az új asszonnyal lett gyerekünk vele is - nekem semmi kifordulást nem okozott az apaság.

2018. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem az Analyze This-ből jut eszembe, mikor DeNiro karaktere mondja, hogy azért van barátnője a felesége mellett, mert olyanokat csinál vele, amiket a feleségével nem. Miért nem csinálja a feleségével ezeket, kérdezi Crystal. Mire a válasz: Mert azzal a szájjal ad esti puszit a gyerekeimnek.


Szerintem sok pasiban van ilyen madonna/whore complex szerűség.

2018. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
20%
X év elteltével az emberek már nem kívánják egymást(főleg a nők a férfiakat),ez akkor is így van ha nincs gyerek.
2018. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem rengeteget számít, hogy mennyire volt meg előtte is a kémia.

Nálunk a gyerek két év házasság után lett. A férjemet úgy képzeljétek el, hogy egy injekciós fecskendő látványától rosszul lesz. Szülésnél úgy volt, hogy bent lesz velem, amíg vajúdok, utána kimegy. Aztán felpörögtek az események, a szülészorvos kerek perec "ráparancsolt", hogy maradjon mellettem, most jön a java.

Nem részletezem, végig ott volt, mindent látott.

Semmi nem állt közénk ezek közül a dolgok közül. ki sem vártuk a hat hetet, 4,5 hét után újra szexeltünk. Azóta rámjött jópár kiló (nem a terhesség miatt, hanem az életkori változások, stb miatt), de még most is működik, 20 év múltán is. Szerintem a kémia ha megvolt, az meg is marad, és ez a része ezen múlhat.

2018. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!