Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help! Miért csinálja ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Miért csinálja ezt a barátom mikor épp tényleg minden tökéletes?

Figyelt kérdés

Minden szuperjó, a barátom felenged és végre kimutatja az érzelmeit. Utána meg mintha sokat mutatott volna magából úgy csinál mintha megbántottam volna, hideg hozzám, féltékennyé akar tenni (nem sikerül). Pedig csak egyedül volt otthon, nekem meg el kellett mennem suliba (4 óráról van szó).

Á, verzió felidegesítem magam, aztán már tényleg megbántom és 3 napig én vagyok a szemét.

B, verzió ami bejön, ezért ezt alkalmazom...kedves és megértő vagyok mikor rohama van, akkor megnyugszik és abbahagyja...

De miért?? Miért csinálja? Tudja h szeretem, kimutatom, boldoggá teszem, akkor miért fél?

Mit tehetnék?



2018. márc. 20. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis.
2018. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert egy erzelmi fogyatekos hulyegyerek.
2018. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az, néha annyira elfogy a türelmem, de erről le lesz szoktatva. Ha csak normális maradok mintha észre se vettem volna hogy megint ilyen, vajon abbahagyja?
2018. márc. 20. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ja, ez mar csak igy szokott mukodni.. a hulyeket megvaltoztatja az ember. Haha. Vesztegeted az idodet egy szar faszi mellett, aki tobbet hisztizik, mint a bolcsodei gyerekek.
2018. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeretem amúgy :D ezt leszámítva nincs semmi baj vele.
2018. márc. 20. 23:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Nàrcisztikus perverz szó mond valamit?

Nèzz utàna a neten. Ez jobb nem lesz.

2018. márc. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De miket csinál? Miket mond? És mikor szokott ilyen elő jönni?
2018. márc. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon komolyan beszéld ezt meg vele, onnantól ha ilyen történik, csak játékosan állj hozzá és szeretgesd meg. Ha azt akarja, higy reagálj, mond, hogy csak a betegsége beszél most belőle, szereted, nyugodjon meg.
2018. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Olyankor jön elő pl mikor nagyon jó volt együtt lenni és tök boldogok vagyunk, vagy szeretkezés után nagyon elengedi magát, bújik, szeretgetni kell, csókolgatni vagy egyszerűen csak nagyon jó volt neki.

Akkor olyan kis érzelgős lesz, és kimutatja h nagyon jó neki együtt. Úgymond mikor érzelmileg sebezhetőbb... Eltelik pár nap, nem tudunk találkozni mert mindkettőnknek kevés az ideje, de nekem épp dolgom van, ő meg otthon ül.

Nem azt mondja h hiányzom neki, találkozzunk, mint egy normális ember hanem elkezd így viseledni.


Miben nyilvánul meg?

Nem mond semmit, de tényleg semmit. Nem kérdezget az apró hülyeségekről amiket csináltam, ami amúgy mindig érdekli. Kérdezem, vmi gond van? Nem, nem csak fáradt, megy aludni. Írom h ok, aludjon jól és ha úgy viselkedik mint egy hülyegyerek akkor is szeretem. Persze smileykkal, szóval nem véresen komolyan. Meg ha holnap lenyugodott hívjon.

Erre küld egy csupasznős képet, semmi szöveg. Ez új, mert mikor ilyen van akkor csak írja h nem ér rá másnap, mert egy haverjával találkozik. Ez ugye rosszul esik, de ha nem mondok semmit csak h jó és ha úgy teszek mintha nem érdekelne akkor másnap bocsánatot kér h tahó volt. Tegnap sem bsztam fel magam hanem írtam h ez egy haverjának ment volna nem? És hogy kisbabák ilyenkor alszanak és nem csupasznőket nézegetnek a neten :D erre megint normális, mondja h puszi nélkül nem tud aludni és ő puszil...de megérti ha én nem akarok adni neki. Megnyugtatom h én is akarok adni, bárcsak itt lenne, utána tényleg megint minden ok.. (sorry, tudom h nyálas)

Szóval mintha nem akarna túl sokat adni magából. Eléggé mélyérzésű és ezt folyton rejtegeti meg gyengeségnek éli meg, tudom hogy korábban sokan megbántották, feltételezem h bennem se tud igazán bízni ami rossz :/ azt is tudom h nagyon kötődik hozzám és mintha ezt akarná tagadni vagy nemtom...

Sokáig én sem voltam biztos benne hogy tudok e vele tervezni (mert fiatalabb, nem azért mert nem szeretem) aztán gondolom ezt is érezte emiatt is ilyen.

Viszont sosem fukarkodom kimutatni h szeretem. Nem szavakkal, hanem gesztusokkal, ha nem bízik bennem...nem tudom mit tegyek

Türelem?

2018. márc. 21. 10:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő nem akarja velem elhitetni h értéktelen vagyok, becsül és tisztel engem...viszont hogy is mondjam...nem akar alám kerülni érzelmileg hogy ő függ tőlem, ezért csinálja.
2018. márc. 21. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!