Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tanuljam meg elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanuljam meg elfogadni, hogy az én barátom sem tökéletes?

Figyelt kérdés

A múltkor már megemlítette, h annyira a szívemre veszek mindent, s emiatt állandóan hisztizek. 2 éve együtt vagyunk, és az elején még okot adott a bizalmatlanságra, de ma már nem, és teljesen rendesen viselkedik.

Már egy rossz mozdulatára, szemhúzására, mással való kedves beszélgetésére kombinálni tudok, h már biztos nem szeret, másokkal jobb lennie (lassan tényleg így lesz), ha fáradt már ilyen problémák megbeszélésre, akkor szerintem nem is érdekli annyira a dolog őt, mint engem... Egyébként sem az a szószátyár ember, sőt! De mellettem sokkal nyitottabb lett, de nekem még ez sem elég :(


Szeretnék megváltozni, de nagyon nehéz ez az önnvelés. Általában féltékeny vagyok, és azért csinálok még a kis dolgokból is ekkore ügyet, h már csírájában is elfojtsam a "bajt", nehogy túl késő legyen... Tudom, h idegesítő vagyok, és minden tette azt bizonyítja, h engem szeret, és tudom, h tökéletes pasi, ember nem létezik...


Kérlek, fiúk-lányok, mit csináljak, hogyan legyek jobb? Már magamat idegesítem ezzel, nemhogy őt. ...

Bármilyen tipp, tanács, gondolat most jó lenne...

Köszönöm!!


18/L

27/F



2015. aug. 24. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Senki nem "tökéletes".

Viszont egy párkapcsolat alapja egymás kölcsönös elfogadása, és az egymáshoz való idomulás. Persze, bizonyos ésszerű keretek között, de ha ez nincs meg, akkor az a kapcsolat nem az igazi.

Én úgy gondolom, itt nem csak neked kéne megváltozni.

2015. aug. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nekem úgy tűnik, h te még éretlen tini vagy ahhoz a férfihoz, és ráadásul te sem vagy tökéletes!
2015. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy te is marha távol állsz a tökéletestől...
2015. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!