Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segitenetek?

Figyelt kérdés
Remélem tud valaki segiteni.A napokban derult ki hogy a sajá apám öcsém nőjével kavar....szexualis kapcsolatuk van.Egy hazban elnek.Ritka undorito es gusztustalan dolognak tartom.Nem tudom mit tegyek.Sejtettem mar reg ota de egy kozos ismerosunknek vallotta be apam hogy igy is van.Megkerte hogy ne mondjak semmit nem akar belekeveredni amit tiszteletben tartok.Ocsem elso baratnoje szerelmes(de mar reg nincs a csajjal koztuk semmi csak egyutt alszanak) ocsem 21 apam 50...Nyilvan valoan apam penze dominal..Allitolag apam szerelmes(en inkabb kapuzarasi panikot erzek).Legszivesebben elmondanam ocsemnek de veluk el a 16eves hugom is.Valoszinu ha ez kiderul mindket testverem ott hagyja es nalam kotnek ki.Amivel nincs baj.Nem akarom hogy ocsemet hulyenek nezzek honapokig de tudom belehalna a fajdalomba.Valaki segitseg nekem!
2018. márc. 22. 07:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ilyen történetről még nem is hallottam, elképesztő és megdöbbent. Kétszer olvastam el, hogy ki kivel kavar, mert nem hittem el.


A lánnyal feltétlenül beszélnék, mert konkrétan a saját testvéremet csalja a saját apámmal...még leírni is fájdalmas :(.


Ha a lány nem vevő a beszélgetésre, akkor az öcsém figyelmét hívnám fel arra, hogy nagyon nem stimmel a lány.


Esetleg amikor hárman tudtok lenni (apuka+csaj és te), nyíltan kérdezz rá, hogy van-e köztük valami, mert nagyon gyanús jeleket látsz/érzel...addig nyomod a rizsát, míg a reakcióból nem jutsz nyíltan arra a következtetésre, hogy van köztük valami, így a közös ismerős anonim marad.


Az öcséd így is-úgy is "sérül", ezt nem igazán lehet eltitkolni...


nagyon nehéz és kínos helyzet, nem lennék a helyedben.

2018. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy en nagyon megvernem a csajt es nem biztos sot bizti hogy nem tudnek megallni egy pofonnal!Es ez baj...Nyilvan egyik sem fogja az arcomba mondani a frankot.Az a legdurvabb hogy apam kozolte barkivel szembe megy ezert a ruhesert kepes lenne a gyerekeivel is..Igy nincs is kerdes szamomra.Ocsem meg annyira kajla es szerelmes hogy bele gondolni is szornyu mi lesz ebbol ha nap vilagra kerul.Örlodom es nem tudom mit tegyek.
2018. márc. 22. 09:54
 13/20 anonim ***** válasza:

12, Kérdező, ne süllyedj olyan szintre, hogy megütöd a lányt. Légy ennél okosabb. Ha nem csinálsz semmit, az apa akkor is egy görény marad, a két gyerek meg egy ilyen ember társaságában él...


Mi a helyzet az anyukával? Gyerekek tudnának hová menni? Még esetleg gyermekvédelmissel, családsegítő szolgálatnál beszélnék erről. Kérdezd meg, mit lehet tenni ilyenkor, jogilag?

2018. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Anyank lelepett mar 14eve azota se lattuk.Gyerekek mar nagyobbak.Egyebkent valazeg hozzam fognam jonni.
2018. márc. 22. 10:24
 15/20 anonim ***** válasza:

Nézd, elhszem, hogy az öcsédet félted, hogy fájni fog neki, de gondolj bele, ha megtudná megától és pláne azt is, hogy tudsz te is róla... nagyobb árulás lenne a szemében és sokkal fájóbb, mint, hogy odaállsz elé és szembesíted a tényekkel!

Így legalább megadod neki az esélyt, hogy:

1) ne legyen tovább hülyének nézve

2) döntsön a sorsa felett

3) tovább tudjon lépni és mással egy boldog, teljes kapcsolatot kialakíthasson


Én egy percig nem hezitálnék. Fájni fog neki, persze, de ez a helyes út! Ha szereted, elmondod neki és segítesz feldolgozni.

2018. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat nagyon nehez donteni ugy hogy tudom ocsem meg nem eletkepes egyedul hiaba 21..de azt se hagyhatom hogy ez honapokig menjen.
2018. márc. 22. 11:02
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem egy valami az írásodból nagyon feltűnt: kicsit az anya szerepébe csöppentél, mivel édesanyátok otthagyott titeket. Pátyolgatod, véded a legkissebb széltől is. De tudod jól, ha belegondolsz, ez sem egészséges.


Igen, lehet még életképtelen, de ne is várd el tőle, hogy felnőjön akkor, ha minden fájdalmat meg akarsz kímélni tőle.

Meg kell tanulja (sajnos egy nagyon gusztustalan módon), hogy az élet nehéz és nem hagyhatja magát egy hazugságban vesződni. Most kell neki megmutatni, hogy mi a gerincesség és a korrekt viselkedés és az nem az apja fogja neki megmutatni, hanem te!


Legyél vele korrekt, ültesd le! Védd őt az apátok ellen, ha kell, fogadd magadhoz, ha kell, de ő is ki kell tudjon magáért állni, ki kell fejlessze a személyiségét és ezt csak így tudod neki megvalósítani, hogyha "elengeded a kezét", hogy meghozza a saját döntését.

2018. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igen en neveltem fel oket 15eves korom ota..Nem tudom hogy kezdjek neki hogy elmondjam igazabol.
2018. márc. 22. 11:55
 19/20 anonim ***** válasza:
"bizonyíték" nélkül fognak hinni neked?
2018. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Remelem hogy a szavam er nekik valamit
2018. márc. 22. 14:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!