Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lehet az a nő aki 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet az a nő aki 30 évesen még mindig a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés
Most ismerkedem vele de azt veszem észre,hogy még befolxásolják a szülei. Közvetlen a szülei melletti házat tervezi megvenni és odaköltözni egy 300 fős faluban.
2018. márc. 23. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Vagy nem vált le még róluk, vagy nagyon, de nagyon szoros a kapcsolatuk vele. Az, hogy otthon lakik, az lehet spórolás szempontjából, mert félre tesz a lakásvásárlásra, de ugyanakkor teljesen kiveszi részét az ottani életből.

Ha meg a döntéseket is a szülei hozzák, akkor bocsi, de élet és döntésképtelen nő.

30 évesen az embernek már kiforrott személyisége van és ne a szülei döntsenek már helyette. De vannak szituációk, amikor a szülők tapasztalataiból kifolyólag jobban fel tudják mérni az adott helyzetet és csak tanácsokkal látják el őt.

2018. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Hagyd abba az ismerkedést vele! MOST!
2018. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Én hagynám mert itt a csomagban benne van az anyós/após is. Biztosan szükséged van rá, hogy minden, legkisebb vita után sírva mesélje az anyjának teljesen elferdítve a dolgokat?
2018. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Legalább saját házat készül megvenni.... szerintem nem rosszabb, mintha mondjuk 23 évesen költözött volna el és folyamatosan szórná el a pénzt albérletre és így nem lenne saját lakása soha...
2018. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Szomszéd házat??? Nagyon rossz ómen. Még 1-2 utcával arrébb is. Én, 200 méterre laktam anyáméktól és ki kellett tiltani anyám, mert egy jót nem lehetett szexelni, valaki mindig jött, főleg anyám.
2018. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Persze ha egy pasi csinálja ezt es az nem tetszik egy nőnek akkor egyből bevédig a pasast,hogy "hat csak spórol".
2018. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak spórolás miatt éltem a szüleimmel 30 évesen, de amint összejött a pénz, elköltöztem tőlük, és még véletlenül sem a szomszédba, sőt, még távolabb is szívesen költöznék. Te látod, hogy ő milyen, de ne általánosíts.
2018. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Még én is itthon lakom a családi háznál. 30 vagyok és leghamarabb május körül fogok elcuccolni, de igazából nem kéne, mert nincs barátnőm egy ideje és sokkal többet tudok így félrerakni, mintha már hamarabb leléptem volna. Mellesleg már éltem külön egyetemi időszakban, ahol magamra főztem, mostam, takarítottam, sőt nővel is éltem együtt. Most nem láttam értelmét addig elmenni, amíg nincs senkim, meg eleve nagy a ház, én emeleti szinten élek, ősök lent. Mi a gond ezzel? Van kocsim, oda megyek, ahova akarok, akkor amikor akarok, nem kell beszámolnom, hogy mikor mit csinálok. Magam miatt szeretnék most elköltözni újból itthonról tavasszal, de még nagyobb motivációm lenne, ha összejönne a barátnő és vele együtt élhetnék ott, vagy ha távkapcsolat is lenne, nyugodtan akkor jöhetne hozzám zavartalan, amikor akarna. Nem mintha így nem jöhetne, hogy még itthon élek. Mi közöm nekem ahhoz, hogy más hogyan, kivel él? Ha szeretjük egymást, minden elfogadható, megoldható adott esetben.
2018. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem estem volna teherbe 25 évesen még mindig anyukàmmal laknék

Szerintem semmi gáz nincs ebben, nem mindenki keres sokszázezreket havonta hogy saját ingatlant tudjon venni vagy legyen mit elbakni albérletre...


31N

2018. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!