Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki 39 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 39 évesen még otthon lakik a szüleivel és lemondja a randikat, azért még mert nekik segít, akkor az anya kis kedvence?

Figyelt kérdés
Van egy pasi 39 éves és anyukájékkal él. Az utóbbi 3 randit, azért mondta le, mert a szüleinek segít. Közben folyamatosan írja, hogy szeret. Létezik, hogy valaki ennyire nem képes leválni a szülőkről? Egyik szülő se olyan, hogy ne tudna gondoskodni magáról.
2017. szept. 17. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindig is velük élt? Soha nem volt külön élete?
2017. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen. Sose lakott külön.
2017. szept. 17. 13:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért írsz magadról harmadik személyben?


Mert az kizárt, hogy egy nő, aki egy 39 éves pasival ismerkedik olyan hülye legyen, hogy erre a kérdésre magától nem tudj a választ

2017. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valaki itt tart még mindig... Pedig azt gondoltam, hogy ennyi idősen már van egzisztenciája. De se autó, se lakás, se céljai nincsenek. A programlemondásnál először nem akadtam ki, de a harmadiknál már igen. Erre azt mondta, hogy így kell elfogadnom. De nem akarom megbántani sem, de nem is szeretnék senkinek a pótanyukája lenni 30 évesen.
2017. szept. 17. 13:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Oké...



Szóval Te is látod, hogy ez nem fog menni? Akkor miért nem lépsz tovább, ahelyett, hogy 30 évesen még pár hónapot ráölsz egy olyan férfire, aki nem az igazi.


Egy férfi van az egész faluban?

2017. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valaki itt tart még mindig"


Akkor mit akarsz tőle? Közel 40 évesen nem fog megváltozni.

Az meg hogy soha nem lakott külön, az sokat elárul róla.

Ő nem anyuci pici fia, hanem egy életképtelen tenni és változtatni nem akaró ember.

Rengeteg ilyen van ma, elfogadják azt ami van, beletörődnek a sorsukba, és idővel megszokják ezt az életet amit egyúttal "normálisnak" is gondolnak.

2017. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... menekülj :) mit akarsz egy ilyen férfitól?!?
2017. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sürgősen kiszállnék.
2017. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jesszus! Szóba sem álltam volna vele. Azért az önálló életet szerintem nem 35 fölött kellene elkezdeni gyakorolni. Ennyi idősen már gyerkőcöt kellene nevelni.


Lehet persze így is, de az olyan pár mindig a szülők segge alatt lesz. :) Ha nem akartok családot és függetlenül, külön élni, akkor oké. Ellenkező esetben nálam szóba sem jöhetett volna egy ilyen pasi.

2017. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tole? 39 evesen mar egy modernul berendezett, kulon sajat lakasban elnek altalaban az emberek, es nem a mamitol fugg, mikor ernek ra randizni. Es plane nem egyaltalan akkor kezdenek el randizgatni... volt mar egyaltalan valakije elotted? :D Komoly kapcsolata? Erosen ketlem, barmit is mondott.
2017. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!