Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy már nem kellek neki?

Figyelt kérdés

Gyerek fejjel ismertük meg egymást,ő 16 éves volt én 14. Ő belém volt zúgva, de én még nem tudtam kezelni és hülyén viselkedtem vele.

Aztán eltelt 5 év és valahogy beleszerettem a mosolyába,a hangjába, az illatába,a szemébe, és főleg abba, hogy nem ismerek nála kedvesebb embert. A fejemet vertem a falba, hogy miért nem akkor ismert meg és, amiért gyerekként úgy megbántottam.

Próbáltam közeledni felé és szerintem észre is vette,de finoman lekoptatott.

Ez 3 éve volt és még mindig szeretem, mindennap eszembe jut,ha több napig nem látom úgy hiányzik,hogy fizikailag fáj. Ő pedig mindig kedves, figyelmes és aranyos csak sajnos rohadtul nem érdeklem, mint nőt. El van velem, de magátol sosem keresi a társaságomat, csak egy sima ismerős vagyok számára.

Bárcsak igaz lenne,hogy akinek egyszer kellettél mindig kellene fogsz.

Ő tök boldog én meg 3 éve szenvedek miatta magamban. Hogy lepjek végre túl rajta?


2018. márc. 25. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt hívják megszállottságnak.Én is szenvedtem benne.A valós életedben élj,a valós barátaiddal,és ha ehhez az kell,hogy lekösd a gondolataidat és minden nap tekerj vagy fuss öt kilométert,akkor tedd azt!Ne az álmaidban élj,a jelenben!Nyiss mások felé!
2018. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Az elso jol irja. Maniakus vagy az iranyaban.

Menj el szakemberhez. Pszichologushoz vagy pszichiaterhez. Ez nem nornalis nalad.

2018. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az érzései megvàltoztak irànyodba .Mi 14évesek voltunk anno és én totàl belevoltam zugva de ő csak nevetett rajtam .Eltelt 10év és ha meglàtom akkor kerülöm nem leszek szamár ha màsnàl ló is lehetek.De volt már forditott helyzet is ami eléggé bonyolult volt .Én koptattam le eleinte egy évre rà belezugtam de ő mar addigra szerelmes lett màsba .Van ilyen el kell fogadnunk a helyzetet .
2018. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!