Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor és miért éreztétek úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és miért éreztétek úgy, hogy családot szeretnétek alapítani?

Figyelt kérdés
Hány évesen,előtte,mennyi kapcsolatotok volt,meddig voltatok együtt...Minden írhattok ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban.
2018. márc. 25. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Harim éve voltunk együtt, amikor így éreztem, 27 évesen. De mivel az akkori páromnak már volt gyereke, ő nem akart.

Eltelt már azóta jónéhány év, és elmúlt ez a fajta vágyam, már csak társat szeretnék.

2018. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is már csak társat szeretnék, gyereket nem.
2018. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor jutott eszembe, hogy milyen csodás apa lenne a párom, amikor láttam gyerekekkel játszani. Nem voltunk régóta együtt. Nem tudom, hogy pontosan mikor, de mondtam neki, hogy szeretném, ha ő lenne a gyerekeim apja. Örült neki. Egyébként még nem vagyok abban a helyzetben, hogy szüljek( egyetem+munka), és a párommal se túl régóta vagyunk együtt(7 hónap).

Úgy vagyunk vele, hogy amikor úgy gondolom, akkor nekiállunk babázni. Előtte persze közös lakás, esküvő, ilyesmik. De nagyon vágyom rá, minden egyes lépésre, minden egyes lépést ki szeretnék élvezni, de azért 30 alatt szeretnék szülni. Párom 30 éves.

23 N

2018. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

34 évesen.


26F

2018. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35-37 évesen éreztem úgy, hogy jó lenne család, és egy normális élet. Sajnos nem jött össze, mára letettem erről. Már csak egy normális párkapcsolatot szeretnék. 38/F
2018. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!