Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A libidót el lehet nyomni?

Figyelt kérdés
Le lehet-e élni egy életet házasságban úgy, hogy az egyik fél imádja a szexet, a másik viszont nem? Működik-e az, hogy az aki szereti, az lemond róla, vagy pedig tablettákkal elnyomja a libidóját a nulla szintre. Van valakinek személyes tapasztalata ebben a témában?

2018. márc. 27. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

nem működik.

és hülyeség, amit mondasz.

nem illetek össze, ennyi.

ha el akarod nyomni, abból szép kis pszichoszomatikus betegségek lehetnek, egészen a rákig.

ugyanúgy nem várható el egy aszexuálistól, h. rendszeresen basszon, mert az meg abba megy tönkre.

ilyenkor kell szépen elköszönni egymástól.

2018. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, el lehet nyomni. Apácák, szerzetesek is elnyomják. De célravezetőbb, ha felébreszted a másikban a vágyat.
2018. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyu,haaz asszonyszeret,akkor mindennap min 1x -szer onkent jelentkezve leapol szajjal mosolyogva.

De nem mehetnetek egy parterapeutahoz? En idmerek ilyet. Nagyon mely igazsagokra ebreszt ra

2018. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tehetnék. A terapeután már én is gondolkoztam, de félek hogy egy vagyont dobnánk ki az ablakon, az eredmény pedig borítékolható lenne! Nem tudom.
2018. márc. 28. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!