Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja a barátom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a barátom, hogy a fejemet a víz alá kellene nyomni kicsit, hogy észhez térjek, miért mondja ezt?

Figyelt kérdés
Megőrült, vagy mi van? Barátnőimmel csináltam egy képet, ahol félmeztelenek vagyunk, és kiraktam facebook-ra... Persze takarjuk magunkat, de úgy felhúzta magát, hogy eltörte az egyik ajtót. És azt mondta, hogy a fejemet víz alá kellene nyomni...
2015. júl. 27. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Linket, pls!
2015. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Viszont a barátoddal valami komoly gond van, nagyon agresszív. Ez később csak rosszabb lesz. Én nem várnám meg. Viszont tényleg lehetne több eszed, mint ilyen képeket feltölteni fb-ra. Ezek után ne csodálkozz, ha sokan olcsó nőcskének fognak tartani, rosszabb esetben meg még vissza is élnek vele.
2015. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
2-es vagyok, az első viszont véletlen volt
2015. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem maradnék ilyen ember mellett. Nem szeretem az őrülteket. Ma az ajtót csapkodja, holnap tényleg megfojt. Megvárod? A tested a tiéd és akkor mutatod meg és ott, amikor és ahol akarod! Ne feledd! Nem vagy a tulajdona. Akár egyetért, akár nem, így nem viselkedhet veled! Térj észhez,mielőtt bántani fog!
2015. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Azért, mert egy barom.

Bocs, de ez az igasság. Oké, az más kérdés, hogy jobban kéne figyelni, hogy mit osztasz meg a fél világgal, de az, hogy egy vacak kép miatt eltöri az ajtót, az komoly mentális problémákra utal. Mi lesz a következő, ha egy kép miatt ajtót tört? Mi lesz, ha valami komolyabb dologban támad nézeteltérés? Nem az ajtót, hanem a nyakadat töri el?

2015. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

1. A kandúrod egy igazi komplexusos barom.

2. A f.aszbuk nem a magyaroknak való, egyszerűen hülyék hozzá.

3. Végre véget ért ez a rohadt kánikula.

2015. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

# 6

A 2. most önkritika volt? :D

2015. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

ma 14:15

Pontosan. Mióta megvettem a win95-öt és beléptem az internetbe, azóta én is egyre hülyébb vagyok.

Aki megmondja, honnan idéztem, az kap egy ncore meghívót és egy 8 tagú afgán családot ma éjszakára.

2015. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Sorry,de kit érdekel?

Esik az eső :D

2015. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Háát lehet h takarjátok magatokat de egy félmeztelen kép akkor sem facebokra való és is pipa lennék ha az asszony felrakná, mert a sok retardált ott csorgatja rá a nyálát és amúgy meg rib**ancos.


De a párod marhára agresszív, ami nem valami jó.

2015. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!