Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellehet nyomni az igaz szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellehet nyomni az igaz szerelmet, és mikor találkozok azzal a személyek akkor kitör belőlem?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 17:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Ilyen az eset amibe vagyok:



Úgy kezdődött, hogy 2014 decembert 17.- bejelöltem csak úgy facebookon.

Beszélgettünk párszor már akkor úgy éreztem hogy jó vele beszélgetni.


Majd január elsejétől kezdtünk el komolyan beszélgetni napi szintem ilyen 11 órákat.

De inkább hétköznap délutánonként :)

folyamatosan inspiráltam meg ő is engem a humoromat nagyon díjazza és szobor hangoztatta hogy jó velem beszélgetni .


Majd február 3.-án

Ilyeket kérdezgetett hogy hány lánnyal voltam együtt..stb

meg hogy lehette úgy szeretni valakit akivel még csak Facebookon beszéltél ..

Erre mondtam igen !


Aztán mondtam neki hogy mondja el annak a személynek akit szeret mert megfog Könnyebbülni .


Erre megnézte és vagy 5 perc múlva írta, hogy SZERETLERK .


Erre én felhívtam telefonon és elmondtam én is így érzek.


Majd abba a hónap hetedikén találkoztunk először (222KM van köztünk )


Majd talin annyira jól elvoltunk meg minden meg:)


Majd megszerettem volna csókolni *--* De elhózta a fejét.

már akkor láttam rajta hogy bizonytalan de lelkileg nagyon szeret.


Felnéz rám ezt mondta meg hát bizonyította is fűként azért is néz fel rám mert nem hagytam el magam mert hogy mozgáskorlátozott vagyok .


De nem érdekli ami jó és felnéz rám és én is rá olyan mint a lelki társak is lennék.


Majd tali végé mikor hazaértem másnap beszélgetünk és mondta hogy nem tudja mit szeretne.


Aztán pár hétig feszt ó irt rám.

Volt olyan hogy amint beléptem fb-re irt is olyan mint ha figyelte volna mikor vagyok fent.


Most meg úgy az van mikro kérdeztem hogy lenne e tali a válasza mindig akkor hogy nem tudom :C


De akkor még nem volt ez a fiú.


tegnap írtam neki egy sms-t de nem válaszolt még .


Meg hétfő óta nem beszéltünk.

Hétfőn telefonba kiontottam neki a szívem hogy fontos nekem.


Az sms- be meg annyi a lényeg hogy nem szeretném elveszíteni a legjobb barátomnak tekintem és hogy rám mindig számíthat.


Nagyon szeretem fontos nekem nagyon.


Ő neki megtudok úgy nyílni mint még senkinek.

2015. máj. 9. 17:32
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyen volt nekem is, másnak nem nyíltam meg, örök hiba is volt hogy elkövettem a dolgot. szerintem ha bizonytalan a dolog még azelőtt vess véget neki, mielőtt még kárt okozna. saját érdekedben, komoly gondok lehetnek.
2015. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!