Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít, ha valaki "úgy" néz, mosolyog rá egy másik nőre/férfire?

Figyelt kérdés
Hogy nagyon látszik rajta, kimutatja, hogy tetszik neki, szemez vele, mosolyog rá...

2018. márc. 28. 08:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%

#8


Érzelmi manipuláció miért ne lenne te szerencsétlen, nem is mondtam, hogy nincs. Manipulálni csak akkor lehet, ha vannak mögötte érzelmek.


Csak a megcsalástól való félelem evolúciós természetű, és az a lényege, hogy ne legyen kakukkfióka vagy más nőtől gyermek, akiért elhagyjon a férfi.


Vagyis feltétele a szex.


Vagyis nincs érzelmi megcsalás, ez csak egy műszó arra a jelenségre, hogy a nők nem bírják elviselni, ha a férfi más nőkkel is jóban van. Azért a nőket mondom, mert főleg ők használják ezt, nem pedig fordítva (IQ harcosoknak, ettől még gondolhatja férfi is..)

2018. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

11/

Nekem az az érzelmi megcsalás az, amikor egy kapcsolatban élő ember beleszeret valaki másba. Lehet titokban tartja, nem lép, nem udvarol csak magában szenved, mert bár tudja, hogy nem lehet az érzés ellen nehéz tenni. El lehet fojtani, de piszok nehéz, és a mai rohanó világban ebből a kedves párja, lehet észre sem vesz semmit.

2018. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem, mert a "megcsalás", komoly dolog, nem lehet csak úgy dobálózni vele, és az "úgy nézett" nem egzakt kategória (ellentétben a csókkal vagy a szex-szel, ami az illető felelős döntése, hogy megteszi-e - azon felül, még ha van is vonzalom, arról nem tehetünk, amit érzünk, de arról igen, amit teszünk)
2018. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát én nem örülnék, ha a párom mosolyogna, szemezne valakivel... Ez azt jelenti, bármikor megcsalna, és nem szeret.
2018. márc. 29. 09:31
 15/20 anonim ***** válasza:
59%

Félre ne értsd kérdező, részemről is a végigmérés a szemmel pl kicseszné a biztosítékot..


Abból viszont nem csinálok ügyet, ha rámosolyog és közben ránéz valakrie... Persze ha arra gondolsz, hogy ez a nézés+mosoly kombó már nyílt flört, mert másodpercekig vannak elveszve egymás szemében és feledkeznek meg amgukról, az megint csak gáz, mert ez a vonzalomnál van. Ez a fajta nézés is felér egy végigméréssel(sőt!), igen.

2018. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%
Flörtöltem már házas férfival (mondjuk nem voltam benne biztos, hogy az), de nem örülnék neki, ha az én párom csinálná. Én nem tudom, mit csinálnék a másik oldalon. Most semmi baj nincs, ha elragad a hév, de ha lenne párom, akkor azért szerintem moderálnám magam.
2018. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolso eleg gaz vagy
2018. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ugyan miért vagyok gáz?
2018. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát én óvatos volnék az "úgy" nézzel.

Nemrég magyarázta itt egy srác, hogy fix,hogy odavan érte egy lány, mert szemez vele és a tekintetéből os látja... Igaz másik pasival jött össze, de biztos hogy őt szereti.

Szóval eléggé önkényesen értelmezhető ez.

2018. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19-essel értek egyet. Az "úgy" nézés általában inkább szól az egyik fél felesleges féltékenykedéséről, mint tényleges megcsalásról. Én nem akadnék ki egy nézés miatt.
2018. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!