Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Min változtassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Min változtassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


5 éve vagyunk együtt. Egyszerűen nem tudom mit kezdjek magunkkal. A barátnőm kezd felvenni egy olyan stílust, amit már nem tudok megoldani. Parancsolgat, a szüleim előtt lekezelően beszél velem.

Ma este is egy "Te nyomorék" jelzőt használt, amin ki akadtam. Természetesen összevesztünk.

Mindig minden vita azzal ért véget, hogy én kértem elnézést a béke érdekében, de ebbe kezdek bele unni. Ma nem kértem elnézést. Szexuális téren is elutasító, 10-ből 9x. Ő soha nem kezdeményez, és már ebbe is kezdek bele unni. Nekem kell mindig pitizni, bocsánatot kérni, és nyelni. Ha van is szex, akkor én bármit kérek az nem jó, undorító vagy egyszerűen le van tudva annyival, hogy ha nem tetszik mennyek prostihoz. Pedig nem nyakatekert extrém dolgokat kérek, de ez nem az a kategória így inkább nem mennék bele a részletekbe.

Munkában sem tud megmaradni, mert egészségi állapota miatt nem bír. Cukor beteg, ezenkívül van egy sor problémája, amikből kifolyólag gyerek sem lehet. Édesanyjának és neki közösen, több millós tartuzásuk van bedőlt hitelek miatt. Ha nem én, anyukáját már útra tette volna az önkormányzat. 600 ezer Ft-ot fizettem ki a tartozásaiba, hogy ne maradjon fedél nélkül. Ő egy Note8 telefonnal telefonálgat, én egy Alkatel pixin.

24/48ba dolgozom főállásban, mellette van egy 2. munkahelyem is, így anyagi problémánk nincs. Havi 80 ezer Ft-ot adok az anyósomnak, hogy legyen pénze mert a nyugdíja felét tiltják, így kb kap 50 ezer Ft-ot. Ami mellett dolgozik is, de mint mondtam rengeteg az adósság.

Igen, tudom aki elovasta eddig, felteszi a kérdést, hogy miért is vagyok vele még együtt. Ma este kijelentettem, hogy 2 hónapra menjen vissza az anyjához de már megbántam. Csak a miért nem értem. Miért bántam meg... Mit tudok szeretni benne... Sok ember már régen elhajtotta volna, de egyszerűen én képtelen vagyok rá. Ha bele gondolok abba, hogy éjszakánként nem szuszog melettem, vagy ha nem tudom megölelni, ha nem látom, megőrülök. De ez a viselkedése, és hozzá állása is kikészít. Soha nem csalt meg, ebben 100%-ig biztos vagyok. Szerintetek mihez kezdjek? Lassan úgyérzem felörlődöm, és feladom. Igen sokszor eszembe jutott az öngyilkosság is...

Szeret ő még engem, vagy csak a saját tudatán kívül eszköz vagyok?



Köszönöm ha szántál időt rá és elolvastad.



2018. márc. 29. 22:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Tehát nem csinálsz otthon semmit, és ha valami nem tetszik, őrjöngsz. A barátnőd meg ebbe fáradhatott bele. Cserébe a pénzügyi támogatásért ő a házicseléded. Ha a szexuális igényeidet is kielégítené, még prostituáltnak is érezné magát. Próbáltad már megbeszélni vele ezt az egészet? Ő egyébként kérte a segítségedet? A lekezelő stílusával valószínűleg az alárendelt szerepét próbálja kompenzálni. Hozzáteszem, egyáltalán nem helyes, amit csinál, nem ez lenne a megoldás. De azért szerintem nem olyan egyszerű ez, hogy nem szeret és kihasznál. Gondold végig, mi az, ami jó ebben a kapcsolatban. Mi az, ami miatt érdemes küzdeni, helyrehozni? Ahelyett, hogy elzavarod a barátnődet, beszélgess vele! Kérdezd meg, hogyan érzi magát ebben a kapcsolatban. Együtt is beszéljétek át, mi az, ami jó, mi az, amiért érdemes csinálni ezt az egészet. Ha nem találtok ilyet, akkor egyértelmű, mit kell tenni. De szerintem szeretitek ti egymást, csak egymás számára érthetetlen módon fejezitek ki. És ez rengeteg feszültséget okoz.
2018. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A csajt kirúgnám a francba, találsz te olyan lányt aki majd szeret is.

"Havi 80 ezer Ft-ot adok az anyósomnak..."

Ezt a havi 80-at meg azonnal szüntesd be. Nem te felelsz más baromságaiért. Hosszú távon havi 80 lehet egy lakás ára is, ebben az országban ez sok pénz.

2018. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elmondom,mit tegyél:lépj ki onnan,ahol sz..rul érzed magad!Elmondom,min változtass:a kapcsolati státuszodon!Ha egyedül lennél,és telesírnád a párnád pár hónapig,még akkor is jobban járnál.Megmaradna a pénzed és az önbecsülésed is.
2018. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hú!!Hasonló kapcsolatom volt nekem is. Majdnem börtön lett a vége,az utódomnak az is.

Exem és szülei közt 45 év korkülönbség volt apja részegen rámaszott az anyukájara aki részegen hagyta magát ezzel a családja bemutatva. Ja nem nővérének akarták adni nevelje a saját fiával együtt,de ő is vált az alkesz férjétől. Másik nővérének szintén 2 apától volt két fia,a mostani pasija anyjával laktak aki a nagyobbik fiúnak nem adott enni néha.

Volt exemnek egy bátyuskája is kamionos feleség anyós levette pénzzel.

Exem 17 évesen szűlt na meg hozzá ment egy normális roma pasihoz..

Összejöttünk ö 22 én 28. Gyerek 4,5.

Szex csodás volt. Eleinte minden okés. 5.hónapja voltunk együtt amikoris volt egy kis veszekedés ami miatt állítólag ő hibázott a munkahelyén ezután állítólag szívattak a munkahelyen.

Leszámolt. Onnantól kéregetett kölcsön. Apja öngyilkos lett. Pont előtte nap szakítottam vele. Gyászban vele voltam,visszakönyörögte magát. Azt hittem szeret,max a kislány szeretett. De lehet csak vele manipulált. De tény a gyerekkel nagyon jól voltunk. Aztán 1hónap múlva megint el akartam hagyni. Kavartam egy nővel. Mondjátok túl korai ,lehet. De olyan volt mint egy korty víz a sivatagban az új lány. Inteligens,kedves ambiciózus ügyvédlányka. .őt a barátnőm felhívta azt hazudta enyém a gyerek..meg hogy egy család vagyunk..szégyeltem magam. Na igen itt ütött ki a társfüggőségem. Visszafogadtam az exem tettszett,hogy harcol értem....persze levett pénzzel ő is a gyerek is tőlem kért. Én is munkanélküli lettem szüleim sokat nyaraltak azon a nyáron. Ő meg kitalálta,hogy fél az apja szellemétől otthon egyedűl.Anyja kórházba kerűlt.Olyat csinált,hogy a gyereket etette a szúnyogokkal. 20-30csípés volt rajtuk naponta. Szóval hozzám költöztek. Amúgy jó volt csak én finanszìroztam mindent. Strand állatkert. Neki meg könyörögni kellett,hogy főzzön mert épp puzleval játszott azért a gyereknek gondoltam nagyjából kéne rendszeres kaja.

Elmúlt a nyár anyja hazakerűlt,közben lett munkám. Neki ritkán alkalmi,persze nem volt jó neki sehol.

Januárban megkért vegyek ki 3unknak albérletet. Nemet mondtam.

Szakítottunk,de îrkált tüzelt fel. Meguntam vettem gyűrűt(pont eltaláltam a méretét.)és megkérdeztem vagy normális együtt vagy örökre tiltsuk egymást. Nem mondott igent se nemet se. Gyűrű ott maradt. Meghatódott 12órára szépen îrt áradozott a gyűrüről. Megkérdezte itthon vagyok e és egyedűl e? Gondoltam lesz kis köszönő szex. Egy szál boxerben vártam. Megérkezett trágár szöveg gyűrűt hozzám vágta. Ok! Latom száll be egy kocsiba. Na mondom megnézem már ki az megkérdezem mi ez a hirtelen hangulatváltozás. Latom egy 45kgs srác vezet.Na mondom kisfiam nekem ne okosìtsd ki a barátnőm. Ha kell vidd a csajt de ne tüzeld ellenem. Erre az exem ráordított induljon el ez meg majdnem elgázolt kocsira űltem hîvtam a rendőröket erre 50+200métert vonszolt a kocsival. Persze én voltam a bűnös közlekedés akadályozásáért. Rengeteg pénzem maradt az exemnél meg a családjánál.

Köv pasija egyedű élt dolgozott,gyerekkel azt is össze boronálta. Még a pasi a gyerekére vigyázott az exem egy másik pasi fütyién ült. A pasit lecsukatta valahogy a szerető.

2018. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak 1/3 reszt olvastam el. De miert nem keresel magadnak mar egy rendes dolgos baratnot? Ez a csalad csak penznyelo lesz.
2018. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!