Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapot távol vagyunk egymástól az párommal (most tartunk 1 hétnél) és ahelyett, hogy egyre pozitívabb lennék, egyre nehezebben és hisztisebben viselem. Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Az elején pozitív voltam, de egyre több negatív gondolat gyötör és egyre szomorúbb, kétségbeesettebb vagyok.

L22


2017. jan. 17. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kell 1 hónapot távol lennetek egymástól?

Sehogy se lehet megoldani, hogy találkozzatok?


Nem egyszerű ha huzamosabb ideig külön kell lennünk a párunktól. Nálunk is ez a helyzet, annyi különbséggel, hogy kiszámíthatatlan mikor tudunk újra találkozni. Külföldön dolgozik a párom.

Próbáld meg valamivel lekötni magad. Tudom nem egyszerű főleg ha ez az első ilyen Nálatok.

De ha biztos lábakon áll a kapcsolatotok akkor nem kell félned, hogy bármi negatív dolog fog történni.

Napközben próbálj meg emberekkel lenni, akiket szeretsz. Menj vásárolgatni, sportolni. Néz olyan filmeket amiket ő nem szeret, egyszóval foglalkozz magaddal.

2017. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is kint vagyok külföldön, de én csak 1 hónapot. Nem tudjuk megoldani, más földrész... Ti mennyit beszélgettek? Köszi a tippeket! :)
2017. jan. 17. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd barátom a párjával 1,5 évig volt távkapcsolatban. A lány kiment Angliában dolgozni 3 hónapig volt hogy nem látták egymást... Akkor is ilyen max 1 hét volt az együtt töltött idő. Nyár környékén tudtak többet megoldani, mert barátom egyetemet akkor tájt fejezte be és kint írta a szakdolgozatát.

Szóval szerintem ha ők kibírták neked is ki kéne... Azaz 1 hét meg lófasz, az én esetemben is rendszeres mert nem egy városban élünk :)

2017. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Napi szinten beszélünk. Fb, skype.

Mi szoktunk "közös" filmnézéseket csinálni. Kiválasztunk egy filmet és megnézzük majd utána átbeszéljük skypeon.

2017. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy honap, ne viccelj már. Mi egy évig voltunk külön, 1000km-re egymástol, abbol hét honapig nem is tudtunk találkozni ilyen-olyan okok miatt, aztán is max 3-4 napra. Most már nincs gond, ismét együtt lehetünk. Nehéz volt, de kibirtuk. Naponta chat, este beszélgetés. Napközben elfoglaltuk magunkat, vagy amikor a másiknak még este is dolga volt...
2017. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán ki lehet bírni egy hónapot, csak ne hagyd el magad. Észre sem fogod venni, és eltelik. Nem nehéz ez, ha tényleg szereted.

Van aki rosszabb helyzetben van, én pl 2 éve látom csak havi egyszer a páromat pár órára.

2017. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!