Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min kellene változtatnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kellene változtatnom a kapcsolatban, hogy ismét rám 'kattanjon"?

Figyelt kérdés

Lenne egy problémám a párkapcsolatomban. A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt. Tudni kell hogy nekem még nem volt ilyen hosszú kapcsolatom ( 3-4 hónapos, éves stb ) csak futó kapcsolatok. Amikor összejöttünk neki még volt barátja, akivel 2 éve volt együtt, viszont azért szakítottak, mert a srác messze lakott és nem foglalkozott vele, bunkó volt, igénytelen stb...


Eddig nagyon jól megvoltunk a 3 hónap alatt, nagyon imádjuk egymást, még mindig, de úgy érzem már nem szeret annyira mint rég. A lényeg hogy eddig nap mint nap láttuk egymást, kérdeztem ez probléma-e, azt válaszolta nem. Minden nap itt volt nálam ( más városból jár ) és én is voltam náluk sokszor, a szüleim szinte már összeboronáltak minket, szex témakörét is kimerítettük már az első hónapban, szóval amit el lehet képzelni ilyen rövid idő alatt minden megtörtént, és jól megvoltunk. Szinte minden hétvégén itt alszik. Viszont most sajnos a munkám miatt nem láthatom csak 2-3 naponta, eközben ő is dolgozik egy másik városban.


A minap felhozott olyan problémákat ( pl hogy dohányzom és zavarja, vagy hogy makacs vagyok ) amiket eddig nem említett vagy nem voltak fontos dolgok, de felsorolt kb 7-8 ilyet.


Aztán később megemlítette a volt pasiját is, hogy még nem teljes mértékben felejtette el, mert 2 év az 2 év, és sok minden fűzi hozzá (ajándékok, emlékek). De persze engem szeret, amit el is hiszek neki hisz ismerem mint a tenyerem, és én is nagyon imádom.


Mit kellene csinálnom hogy ismét összerázódjunk? Engedjek neki és szabaduljak meg a kisebb hibáimtól, vagy vágjak vissza és hozzam fel a saját példáimat? az utóbbit nem szeretném, mert tiszta szívből szeretem és nem akarom elveszíteni. Tudom hogy 3 hónapja vagyunk együtt csak, de nagyon sok nőben csalódtam már, és sokszor hagytak el, de úgy érzem ő az a nő akivel le tudnám élni az életem.


22/F


Csak értelmes, lényegretörő válaszokat légyszíves!


2010. jún. 11. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán tényleg sűrű volt ez a pár hónap, nem csak a pasik szoktak elbizonytalanodni :) nem is baj hogy ritkábban látjátok egymást.


Biztos jól érzed, hogy lankadt a szerelme. De ez nem feltétlenül a te hibád. Biztos, ha már mondta is, eszébe jut a régi pasi. ezzel sem tudsz nagyon mit kezdeni.


Ami a dohányzást illeti, engem is nagyon zavarna :) a kapcsolat elején lehet hogy elviselném, mert muszáj és szerelmes vagyok, de hosszú ideig nem menne a dolog. Én is arra kérnélek, hogy ha lehet hagyd abba, vagy csökkentsd az adagot. :) a többi dologról nem írtál.


Egyébként ilyen bizonytalankodási esetben jót tehet egy hét szünet. Én úgy érzem, hogy velem szemben az lenne ilyenkor a jó megoldás, hogy a pasi elém áll, megmondja hogy szeret, de úgy érzi én kissé hátrébb húzódtam, ezért ad nekem időt hogy átgondolhassam hogy mit is szeretnék és mit érzek. De mondjuk ez én vagyok :) merthogy nekem ebben az lenne a vonzó, hogy felvállalja az érzéseit, és hogy oda van értem :) ugyanakkor tiszteletben is tart azzal, hogy nem erőszakos, hanem hagyja hogy döntsek.


31/N

2010. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem engedj neki pár dologból De ne menj át a másik végletbe, mert akkor tuti kidob. Szóval ne légy papucs. Amúgy a 2. dolgot ne csináld. Semmi képpen. Én több mint 2 éve vagyok a barátommal és, de ő semmiben nem hajlandó megváltozni. Mindig csak az én hibáimat emlegeti, ha felhozom a témát. A kapcsolatunk már már a végét járja. Már nincs szex, ha együtt vagyunk csak veszekedés lesz, stb. Szerintem ez az egész probléma abból indult, hogy nem akart egy picit sem változni:S

19/L

2010. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki 1 Rockstar energia italt...itt magyarországon még nem elterjedt, de nagyon finom!:)
2010. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első 2 kommentelőnek köszönöm a válaszokat! A 2.-nak üzenem, hogy én akármikor hajlandó lennék érte változni, viszont ezt a nők nem torelálják, nem igazán becsülik. Azt hiszem elmondom neki hogy nagyon szeretem, és megkérdezem min szeretne változtatni, és persze azt, hogy szeret-e még mindig.
2010. jún. 11. 14:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt is említette barátnőm így 3 hónap után, hogy neki ez így túl gyors, amit utólag meg is értek. De miért pont most?
2010. jún. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!