Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz vagy csak áltatás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz vagy csak áltatás, hogy lehet minden olyan mint régen?

Figyelt kérdés

A barátom nem is olyan régen, hónapokkal ezelőtt, amikor minden rendben volt köztünk, nagyon megható és szép dolgokat mondott nekem. Aztán elkezdtem veszekedni, bántani és mára annyira felgyülemlett benne a sértettség, hogy nem beszél már úgy. Mondja, hogy szeret és érzem is, de már sokszor elkövettem a hibát, amit nem kellett volna...ezért nyilván nem tud ugyanúgy viszonyulni.

Neki tényleg én vagyok A Nő, a különleges, a szép, az okos, a minden, de félek hogy ezek hatására már nem annyira, mint rég és szeretném ha újra így látna.


A fő kérdésem az lenne, hogy változhat-e ez, meglehet-e békíteni egy olyan embert, akinek sokszor okoztál fájdalmat? Vagy teljesen lehetetlen vállalkozás? Ha lehetséges, akkor hogyan hozzam helyre, hogyan csalogassam ki újra azokat az érzelmeket belőle? Tudom hogy ott van, de már csak dacból is elnyomja magában.

Szeretettel bánjak vele vagy azzal az ellenkezőjét érem el mostmár és olaj a tűzre?

Szimplán legyek csak kedves és bízzam az időre?



2018. ápr. 1. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen súlyosak voltak azok a lelki és érzelmi fájdalmak amiket okoztál neki....


ha nem súlyos akkor bizonyítanod kell...

2018. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
magyarul ha elmondanád akkro többet tudnánk segíteni mi isd...
2018. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérsz szépen bocsánatot tőle és elmondod, hogy mi volt akkor és mi van most. Megmondja, hogy szereted és változtatni próbálsz, hogy újra annak a lánynak lásson, akit megismert és elkezded csinálni. Ha valami még nem tiszta, akkor kérdezd meg, mi hiányzik belőled, ami régen megvolt, hogy helyre hozhasd.

31/f

2018. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire súlyos dolgokkal bántottad. Gondolom elég durvákkal, ha ennyire bezárkózott a hatására. Örülj neki, hogy egyáltalán még veled van.
2018. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mindig sikerül jól reagálni a másik szavaira tetteire. Ez azért mindig látszika fogadtatásból.

Nálunk az a szokás alakult ki, hogy másnap mire tisztábban látjuk a tegnapi "hülyeséget" megbeszéljük: bocsi, nem akartalak megbántani, de (rossz napom volt) vagy...,stb, stb. Ez csak úgy jó ha oda-vissza működik. Semmiképp sem szabad engedni, hogy sokáig kibeszéletlen maradjon ha megbántottuk egymást valamivel

2018. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!