Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem öszinte hozám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem öszinte hozám és sok dolgot eltitkol, régen nem volt ilyen mi valtozhatot meg, mostansag kedvtelen, nem keresi a társaságom, régen allandoan melletem volt nem engedett magatól távol?!

Figyelt kérdés
nemrég aztmondta hogy azt csinálok amit akarok ne zaklassam mar annyiszor, mi lehet a problémi mi valtozhatot meg , semi nem olyan mint régen,mit tudnék tenni hogy minden a régi legyen ?

2018. márc. 17. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszelni vele. Komolyan, folos dolgok nelkul neki szegezed a kerdesed...”mi bajod van?”

Lesz belole egy osszevesz is szerintem, mert az ember termeszetetol fogva, nem kepes konfliktus nelkul elmondania azt ami bantja. Lehet csaladi problemak, lehet kihult belole az erzelem feled, lehet bezavar egy harmadik...stb.

Szoval....kenytelen vagy komfrontalodni vele.

2018. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%

En is ezt csinalom. Eszrevettem,h hazudozik meg hazibulikba jar rendszeresen. Azt hszudja,csak ketten lesznek a baratjaval. A telefonban meg hallom,h komplett hazibuli van. Es ehhez hasonlok. Ezek utan en is pasizok,sot akar le is cserelem. Ugyanigy mondom neki,h hagyjon beken,ne jojjon hamar haza. Ne zsklasson,ne hivogasson.


Csalodtam benne es masoknal keresem a szorakozast,kalandot. Pasikkal talalkozgatok,ismerkedek rendszeresen azota. Ha neki lehetett,en is bepotolom. Mar mas ember vagyok vele.


N/34

2018. márc. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Jellem nulla utolso. Grt.
2018. márc. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ültesd le, szembesítsd.


Én is voltam ilyen helyzetben, egyik délután minden bizonyítékommal plusz pár diktafonos felvétellel (rendre othon volt, mikor dolgoznia kellett volna) leültettem és megmondtam, hogy mindent tudok.


Akkor persze jött a sírás, meg a megváltozok, de nem érdekelt, aznap már az új albérletben aludtam, és azóta sem beszélek vele.

2018. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: megcsalt?
2018. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!