Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen tudom elfogadni a párom múltját. Mit tennétek a helyemben? Bővebben lent 25/F

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk majdnem másfel éve. Szeretjük egymást, de az ő múltjából előbukkannak egyes dolgok amiket nagyon nehezen tudok feldolgozni vagy elfogadni.

Kisebb városban lakunk(inkább falu), szóval mindenki ismer mindenkit, és a pletykák terjednek ugyebár. Kiskorunk óta ismerjük egymást de sosem voltunk annyira közel egymáshoz hogy nagyon jól ismerjük egymást. Én is tudtam hogy 2-3 éve egy nem annyira jó baráti körbe keveredett...mondjuk egy párat belőlük én is ismerek és elég jól egyezünk. DE...voltak ezeknek az embereknek olyan ismerőseik hogy drogoztak(nem mittomén milyen nagy szinten, de mégis a drog az drog), szóval egy olyan társaság amiről a szülők óvni próbálják a gyerekeiket. Két éve amikor a jelenlegi barátnőm bulit tartott születésnapja alkalmából, az a társaság is jelen volt többek között. Az egyik közülük tánc közben felemelte és részeg lévén megtántorodott és a fejére ejtette úgy hogy a lány elvesztette az eszméletét. Jött is a mentő, kórházba utalták stb...Nade, másnap már az a társaság egytől egyig utálta, kibeszélte...állitólag a lány elmondta hogy drogokat hoztak magukkal, és azért ejtették fejre, szóval kiderült róluk. igaz addig ő is részt vett. Volt ebben a társaságban egy fiú akit annyira utálok...de annyira.

Ma este beszélgettünk és szó jött a féltékenységről és szóba jött az is hogy eddig ő hány fiúval...értitek. Erre ő azt mondja 3 vagy 4. Komolyan? vagy 3 vagy 4. nem egy akkor anagy szám hogy zavarba hozzon. Végülis 4 volt.Ez az első dolog ami nagyon rosszul esett nekem. Aztán kiderült hogy a második fiú épp az a beképzelt idegesitő p*ccs akit anyira de annyira utálok. Az már kezdte kiverni a biztositékot...Egyszer történt állitólag egy másvalakinél otthon. Szóval elég aljas dolognak tűnt nekem.

Aztén azt mondja nekem hogy azon a négyen kivül nem volt más csak puszi puszi. Kérdezem biztos? azt mondja igen...mondom puszitól a szexig még lehet mindenféle dolog ami nem szex de mégis afféle...pesze ez igaz, és elmosolyodott úgy mint akit rajtakaptak hogy hazudott. Végül bevallotta hogy hát igen, előttem járt egy pár napig egy barátjával/haverjával, akivel csak csókoloztak, de mégis lesz*pta neki egy bulin.

Nekem persze nem volt mindegy(mert annyiszor mondta arról a fiúról hogy csak egy jó barát stb.). S amikor látta hogy nekem nagyon nem mindegy elsősorban mert hazudik nekem...elkezdett pityeregni. persze igy mindig megállitsuk a vitát. Nem faggattam tovább de el kell beszélgessünk komolyan a napokban.

Miért hayudott nekem? Én úszintén elmondtam neki mindent, ő meg féligazakat mond, vagy totál hazugságot. Miért? Jobb egy fájó igaz mint egy hazugság.

Most egyből úgy érzem hogy elvesztettem a bizalmam benne. Főleg azért mert azt mondta hogy ő nem bizik bennem. Elég biztos vagyok hogy nem csalna meg, de sz*rul esett minden...maga a történet is aminek még sok sötét oldala lehet, és az is hogy nem beszél őszintén egyes dolgokról.

Szeretem és ő is szeret, tudom. Megváltozott, biztosan tudom. De a ma hallottak/történtek után mintha nem tudok ugyanúgy ránézni.


Ti hogyan cselekednétek, vagy hogyan viselnétek el? Ezért is vagyok a neten hajnali 4kor mert egész éjjel nem tudtam aludni, csak ez jért az eszemben...és állandóan csak elképzelem ahogy az az aljas féreg meggyalázta, és hogy a másikkal mittudomén mit csinált. Elképzelem a szemem előtt és nagyon zavar, feldühit.

És még egy dolog...nagy esélye van annak hogy az utcán találkozok vagy találkozunk azokkal a férgekkel...akikkel most nem egyezik persze. Nem tudom hogy reagáljak, nagyon rosszul esne.


Kérlek ne itéljetek el, rendes válaszokat várok. Ti mit tennétek a helyemben? Fel tudnátok dolgozni a múltját? Át tudnátok lépni ezen, tudva hogy komoly kapcsoltatot akar, és van is már több mint egy év a hátunk mögött amiben bebizonyitotta hogy szeret?



2018. ápr. 2. 03:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%

Aztabetyaaaar!!!

Pontrol pontra ugyan ez tortent meg velem!

A falutol egeszen a rossz hirben valo lanyon a drogokig stb.

En nem voltam ilyen turelmes es higgadt, kattant az agyam akkor es ott mikor kiderultek a dolgok. Bar nalam annyi kulonbseg volt, hogy a lany az totalisan oszinte volt, elmondta kivel mivel, hogy merre volt stb.

Ezzel nem volt baj vele.

En kezdtem el kavarni a szart, nem fogadtam el, mindig ment a vita belole, bar nalad a csaj nem oszinte egyaltalan, ez baj.

Szakitott velem amugy, nem birta a dolgot, hogy nem bizom benne, hogy felhozom a multjat stb. 4-5 honap utan osszejott egy sraccal, most boldogok, ha jol veszem ki a facebol....eskuvo is lesz.

Itt ami mervado az a oszinteseg, itt az en esetemben megvolt, de nalad nem, mert santit a lany. Irnam, hogy ullj le es fogadd el es semmi kozod masok multjahoz, es orulj, hogy van valakid aki szeret es “oszinte”...de nem. Mert nem oszinte. Legalabbis nem teljesen.

Szerintem nyeld le a dolgot, induljunk ki abbol, hogy jo.....oszinte, elmondta vegulis.....a multjahoz semmi kozod, ezt tanuld, tudatositsd magdban, tudom nehez.....de hideg ver, hideg fej..!!!!

Folytasd a dolgot vele, lehet nagyon megszivod, de ha megsem probalod, sose fog kiderulni. Tanulopenznek jo lesz ha rosszul sul el. Sok sikert.

25f

2018. ápr. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

nekem nem tetszik ez a kiakadásod.

ez a párod élete, az ő múltja, és te nem sajátíthatod ki, nem háboroghatsz miatta, mert akkor te még nem voltál a párja.


azért mert szexuálisan aktív és több férfival volt dolga, azon nincs okos lesokkolódni.


a magyar társdalom nagyon zárt és konzervatív, tradicionális nemi szerepek dominálnak.


amit a párod csinált (hogy élt, szexuálisan kísérletezgetett, aktív nemi életet élt, ami akár promiszkuitásba torkollott egyszer-másszor), az nagyon elüt attól a nőképtől, ami a magyar patriarchális társadalomban uralkodó.


és figyeld meg a kettős mércét: ha ugyanezt egy pasi mesélné el, mindenki röhögne, háton veregetné, és azt mondanátok, milyen vagány vagy öregem, tudsz élni!


mivel ez egy női tapasztalat, ezért elítéled, megbélyegzed.



biztos vagyok benne, hogy azért sem mert teljesen őszinte lenni, mert ismer téged annyira, hogy sejti, elítéled őt a múltjáért.


nem embert ölt, nem prosti volt, hanem független nőként élezte a szexet, és ismerkedett.


kétszer olvastam el a kérdésedet, de mégsem értem, hogy mi ez a nagy kiborulás részedről.


talán keress magadnak egy visszafogottabb nőt, ha az igényeidnek a jelenlegi nem felel meg.


de még egyszer mondom: semmi alapod őt stigmatizálni, számonkérni és elszámoltatni a múltjáért, mert nincs hozzá szorosan véve közöd.


autonóm ember, szuverén döntésekkel.


nem kell sem magyarázkodnia, sem elnézést kérnie semmiért!


"Főleg azért mert azt mondta hogy ő nem bízik bennem"


ezen én egyáltalán nem csodálkozom!

nem mer neked igazán megnyílni, mert érzi, hogy elítéled.

2018. ápr. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%

Itt szerintem nem is a múltjával van a gond. Legalábbis én nem azon akadnék fenn. Nem gondolom, hogy olyan hú,d e megbotránkoztató múltja lenne, meg hát elcsépelt közhely, de nem a múltban kell élni, hanem a jövővel foglalkozni. :-)

DE!

Egy kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség. Oké, bizonyos esetekben egy kis füllentés elnézhető, mondjuk például eszem ágába nem jutott kidobni a barátnőmet azért, mert a legelső csókját letagadta. (Mármint azt, hogy kivel és mikor történt.) Nem esett jól, de oké, szégyellte, meg bár nem preferálom a ferdítést, de jobb képet akart magáról festeni. Azt mondom, ez még belefér.

De az, amikor azért komolyabb dolgokban, és határozott faggatásra is képes a szemembe hazudni, az már nehezen tolerálható, és ilyen hozzáállásra nem lehet kapcsolatot építeni. Ez nagyon bizalomromboló, és ha a bizalom egyszer már elveszett, akkor onnantól már csak szenvedés a kapcsolat. Főleg, ha továbbra is folytatja a hazugságait.

Hogy mit tennék a helyedben? Én hasonlókat már átéltem, akkor úgy döntöttem, hogy ennyiért nem érdemes egy szerelmet eldobni, elvégre szeret, meg minden... és következett két olyan év, ami már csak arról szólt, hogy folyamatosan leépül a kapcsolatunk. Nem bántam meg a döntésemet, de nem is helyeslem. Mostani fejjel nem folytatnám a kapcsolatot, ahol egy év után is még hazugságok vannak (és nem ezredrangú apróságokban), ott valami nem működik jól.

2018. ápr. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Tini korban még az ember feszegeti a múltat,felnőtt korban már nem igazán.Amúgy nekem egyszer vájkálna meg vallatna a múltamról valaki,fel is út le is út lenne.
2018. ápr. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

25 évesen majdnem másfél éves kapcsolat.... jó ég. Na és ha drogozott? Olyan vagy aki azt se tudja milyen az de elítél...


Képes volt megváltozni és szeret. Mi több biztosíték kell. Hordjon erényövet mikor nem veled van?


Vannak ennél durvábbak is és képzeld egy olyan lány aki megcsalta a pasiját, együtt volt vagy 10 sráccal, drogozik/drogozott és 18 éves is képes szeretni, valamint lojális lenni. Tudom, tapasztaltam.


Én meg pl itt vagyok 20 éves srácként 6 szexpartnerrel a múltamban, talán ettől nem vágyhatom egy hosszú, boldog, monogám kapcsolatra?


Másfél év alatt bizonyítania kellett. Ha megtörtént, lépj túl a gyerekes hisztiden, hogy ő népszerűbb volt és szeresd mint eddig. Vagy ha erre nem vagy képes akkor szakíts vele korrekt módon.


Feleslegesen kérsz tanácsot, vagy hasonló történetet. Itt a te és az ő érzéseiről van szó. 25 éves vagy, tudd már mit akarsz a szerelmedtől!

2018. ápr. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
Hát én nem tudnék úgy elkezdeni járni valakivel, hogy annyira felszínesen ismerjem, hogy még ezeket a dolgokat sem tudom róla. Ez nem 2 évtized ismeretség után kell kiderüljön, ha valaki tetszik, hanem 1-2 hét alatt.
2018. ápr. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Tehát most toszod el a kapcsolatod az erőszakos faggatózással, álszent viselkedéssel, és bizalmatlansággal. Ahol nincs baj, oda mindenképp csinálsz.

Értem.


Ti se lesztek együtt sokáig.


Mivel ezt a fajta vallatást és ítélkezést igen kevés nő tűri (16 éves kor felett), ezért nem lesz hosszú kapcsolat a következő sem.

Akkor a negyedik barátnőd joggal ítél el? Elvégre rövid kapcsolatok után váltogatod a nőket.


Nőjj fel!

Ez olyan, mintha anyukád elmondja a barátnődnek, hogy ovis korodban még néha bepisiltél este. A csaj meg innentől gumi lepedőt tesz alád, mert ki tudja, mikor fordul elő újra.

2018. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
De mi közöd van hozzá, hogy kit szo.ott le pl? Tőlem a férjem annyit kérdezett volt e már komoly kapcsolatom és én is őt. Semmi közöm kivel mit csinàlt és nem is érdekel. Mindenkinek van múltja ezt fogadd el. Ennek fényében te mindent elmondtàl neki? Kivel hol milyen pózban? És ha igen neked, hogy esne ha azt mondanà, hogy bocsika ha beraktad Juliskànak és előtte màshogy is kényeztetted akkor undorodok tőled. Miért kérdezel és faggatod olyanról amivel sajàt magadnak okozol fàjdalmat? Mert szerintem ez csak egy vetítés, hogy téged az zavar hogy csak most derült ki. Hàt persze...
2018. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Miért kell feszegetni a múltat?Miért kérdezel olyat amire a válasz fáj neked?

Pl.mai napig nem tudom a páromnak hányan fordultak meg az ágyában.Nem is érdekel.Nekem az számít milyen volt mikor megismertem és azóta milyen.

Nálunk ez nem téma.És így nem is vita forrása.

Kár a múltban túrkálni....és tudod aki a mult felé fordul seggel megy a jövőbe.

2018. ápr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Ezt a vallatást nem értem, nyilván mindenkinek van múltja. Én sem számoltam be pontról pontra a páromnak, hogy mikor kivel milyen szexuális dologig jutottam, ahogy én sem tudom neki pontosan hány partnere volt.

Ha nem tudsz ezen túllépni, akkor engedd el, mert a féltékenységeddel már most megölöd a kapcsolatot.

2018. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!