Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagy nem független nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagy nem független nők ti hol ismerkedtek diszkrét kapcsolatra ha otthon nem jó vagy nincsen szex?

Figyelt kérdés

Munkahely?

Bolt?

Társkereső?


2018. ápr. 2. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát engem egy árúszállitó házas férfi kornyekezett meg. De nekem minden jó amit itthonról a ferjemtol kapok. Nem azért mentem hozzá mert pénze van és eltartson hanem mert szeretem őt
2018. ápr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barhol lehet ismerkedni. De van erre megfelelo oldal.
2018. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel ismerősökkel nem kezdenék, inkább erre a célra kifejlesztett internetes oldalakon.
2018. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egy nő szexelni akar, akkor választhat bárhonnan, bármilyen alkatú, típusú férfiből, Szőke, barna, kopasz, fiatal, idős, sportos, mackós, vékony...stb...stb... Egy nőnek inkább arra megy el az energiája, hogy ne másszon rá mindenki.
2018. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd hogy olyan konnyu normalisat talalni. Es sok pasinak csak a szaja nagy.
2018. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#-ös. Kinek mi a normális. Bár ebben is ultra széles a választék: Ha neked egy diplomás, egyedülálló 38 éves kell, barna legyen és sportos, legyen háza, egzisztenciája. Nos, ebből kb 100-at találsz bármelyik társkeresőn. Vagy, kimész az utcára, az első szimpatikus férfira megrebbented a szempilládat és kész. Ennyi. Gondolj bele, hogy egy rendes pasinak mekkora munka találni egy rendes nőt! Mert rendes pasiból már Dunát lehet rekeszteni, csak náluk az meg az a baj, hogy a nők által megálmodott 752 elvárásból csak 300-at tudnak prezentálni.


A másik probléma a házas nőkkel, hogy ők nem "egy" férfire vágynak, hanem az álom chipandale testű, magas, nagyvonalú, sármos, humoros adoniszra, aki szinte az álmaikból lép elő... akivel a fodrásznál el lehet dicsekedni... akire minden nő irigykedve pillantana. Kicsit magasak az elvárások, aztán meg sokszor az is segítene visszatérni a Földre, ha tükörbe pillantanátok. A társkeresők is torzítják az önképet, attól hogy ott napi 50 levelet kaptok, még nem jelenti azt hogy bombanők vagytok. Tulajdonképpen a levelek és statik száma azt jelzi, hogy aznap mennyi ilyen-olyan házas/simlis/aberrált manus dugna meg... oszt' annyi. Mint egy utcai szemeteskuka.


Tényleg érdekelne hogy mit jelent egy foglalt nőnél a "normális férfi" a gyakorlatban.

2018. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5-ös. Még egy kérés: Írd már le légyszi konkrétan milyen legyen a normális férfi. Külső, belső.


Előre is köszi!

2018. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se gazdagra se kigyurtra. Nem kell senkinek sem a penze. Ne legyen tul magas, atlagos testalkat. Azert tudjon helyesen irni. Hatarozott. Ne depis, ismerje a poent. Es ne csak akkor hivjon, ha idopontot egyeztetunk. Ez a legfontosabb. De sokan arra se veszik a faradtsagot hogy este elkoszonjenek.
2018. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!