Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiket nem kedvel az anyós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket nem kedvel az anyós, ennek mégis mi az oka?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Féltékenység. Anyucinak egyetlen eredménye életében, hogy le tudott gyártani egy gyereket, a szemefényét, akit én most elvettem tőle. Beszarás, de van ilyen 😃
2018. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl beleszól a gyereknevelésbe, sokat àtjàr okoskodni, csalàdi ünnepeknél nem lehet vele egyeztetni semmit, semmiről. Nem tudom, nincs anyósom csak ezeket hallom. Ha lesz is nem szeretném, hogy részt vegyen a mindennap életembe.
2018. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En megmondtam a pasimnak,h egy alkoholista az anyja. Illetve egy karacsonyi osszejovetdlen megmondtam,h a fiacskaja ugyis alkoholista,mindegy ,milyen az a bor...


Igy most nem jarok az anyja unnepeire.


N

2018. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dettó,mint az első válaszolónál. Anyuci pici egyszem fiát nagyon óvja. Egyszerűen csak ez az egy az életcélja. Őt pesztrálni. Mázli,hogy a fia ebbe nem megy bele :D
2018. ápr. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elmondhatná ő maga, mert arra én is kíváncsi vagyok, miért kellett nekem olyanokat mondani máraz elején. De ahogy kivettem, az volt a baja, hogy képbe kerültem. Tett erre megjegyzést sírva a legelején amiben kifejtette, hogy mennyire boldog, hogy (2 hónapja voltunk együtt akkor, jó hogy még nem akart a párom rögtön összeköltözni 21 évesen, tudtam) a fia őt választotta. Na ott kezdődött a "jó" kapcsolatunk azt hiszem. De haragudtam a páromra is, hogy ilyeneket beszélt a hátam mögött.

Nem értem az ilyen anyákat. Szerelmesek a fiukba? Vagy miért akarják életképtelenné nevelni a gyereket? Páromba is azt sulykolták, hogy neki mennyire szar lesz ha nem otthon lakik! Meg hogy nekik mennyire szar lesz, ha a párom nem otthon lakik majd! Mert azt mondta neki és előttem, hogy ő (az anyja) nem élne meg ha nem lenne vele a fia! MI VAN???

Azóta "elszedtem" a fiát...

Egyébként meg beszélgetünk az anyjával, elvagyunk, de bennem van pár sérelem ami miatt nem vagyok már én sem mindig olyan kedves, alázatos. Azért nem vagyok én kevesebb, mert nem az a nevem mint nekik. Jól is nézne ki, nem?

2018. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem az a baja, hogy fura vagyok :D

Mármint folyton piszkálja a páromat, hogy én nem szoktam fürödni, miért nem nedves soha a törülközőm?

Mondjuk mert nem szoktam törülközni :D Zuhanyzás után mindig száradok egy kicsit és utána bekenem a nedves bőrömet baba olajjal és úgy száradok tovább.


Meg, hogy sosem eszem amikor náluk vagyok. Miért nem eszem?

Mert nem tudom. Biztosan van valami étkezési problémám amiről nem tudok, napi egyszer kétszer ha eszem jól vagyok.


És nem tetszik neki a szemüvegem :D Túl szigorú a tekintetem tőle, mikor csináltatok már újat?

Soha. Majd 3-4 év múlva ha meguntam.


Most készülünk külföldre költözni a párommal és az új dolog ami miatt fúj rám, hogy kerek perec kijelentettem, hogy nem fogunk magunkkal vinni egyetlen egy macskát sem abból a 6-ból amiket az évek során össze szedett az utcáról a lakásba.


Meg miért nem csinálok valamit a hajammal? Mindig olyan kócos :D

Hullámos. Levegő, szél, pára, eső éri hiába vasalom vagy szárítom be, bebongyorodik. Különben is jobban áll a hullámos, most az egyenes.


Meg egy csomószor volt, hogy este 10 körül elvonultunk, szexeltünk, ő meg jött az ajtó elé beszélni... :O Ezt is szépen, kulturáltan mondtam neki, hogy ha becsuktuk magunk mögött az ajtót, akkor legyen kedves és ne jöjjön oda mindenféle bevásárló listákról és szomszédokról dumálni. Ha baj va nyilván azonnal ugrunk, de azért tartsuk tiszteletben egymás privát szféráját.


De szerencsére én csak nevetek ezeken, a fia normális és nem anya pici fia így hamar túl vagyunk ezeken.

2018. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Néha a puszta létezés is lehet ok.
2018. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy elvettem a kisfiát :D


Azóta nem vagunk együtt, a 34 éves exemnek én volam az első és egyetlen kapcsolata ...

2018. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!