Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg keveset találkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg keveset találkozom barátnőmmel, vagy csak én érzem úgy?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, 9 hónapja járok a barátnőmmel. Az első egy-két hónapba minden héten 3-4x találkoztunk, aztán jött az érettségije, arra kellett készülnie. Hetente 1x max. 2x találkoztunk. Ígérgette, hogy majd a nyáron többet találkozunk, de mégsem így lett. Angolra járt délutánon ként és akkor is heti 1x 2x találkoztunk. Az elmúlt néhány hétben meg kb. 8 naponta 1x találkozunk mert a szüleivel mindig nyaralni megy. Már 6 napja nem láttam és még 5-6 napig nem fogom. Utána itthon lesz egy darabig aztán megint elmennek egy hétre. Aztán vége is a nyárnak és megint jön a suli. Kezdem úgy érezni, hogy egyre kevésbé kötődöm hozzá. Ez normális? Barátnőm 17 éves. Amikor meg nem tanulnia kellett, akkor néha meg azért nem találkoztunk mert akkor a barátnőivel találkozott, mert őket is ritkán látja. Szombaton ként meg apukájával van.

2013. aug. 8. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Menj el vele nyaralni, ha hiányzik:)
2013. aug. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem tudna rád több időt szakítani ha akarna...
2013. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogyan menjek el egy családi nyaralásra? -.-
2013. aug. 8. 07:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Te kevésnek találod a találkozókat, mondjuk a heti 1 tényleg kevésnek hangzik... vagy városban laktok? Vagy van köztetek pár km távolság? Beszéld ezt meg vele, hogy hiányzik neked, és szeretnéd többet látni.
2013. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
normális hogy egyre kevésbé kötődsz hozzá. én egyetemre járok és ott ismretem meg a barátomat abban a városban, mindennap együtt voltunk, de jött a nyár és nekem haza kellett jönnöm, mert nem találtam munkát, és a szüleim nem is akartak belemenni, hogy együtt lakjunk a barátommal. most már másfél hete nem találkoztunk, eddig ez a leghosszabb és már nekem sem hiáyzik annyira. de bízok benne hogy ősztől megint minden olyan jó lesz mint nyár előtt :)
2013. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
20km van köztünk. És anyukája nem engedi, hogy együtt aludtunk.
2013. aug. 8. 08:03
 7/12 A kérdező kommentje:
aludjunk*
2013. aug. 8. 08:05
 8/12 anonim ***** válasza:

20 km lópénisz, bicajjal odamész, amikor akarsz, ne idegesíts már fel ilyenekkel! :D


Egyébként elképzelhető, h a barátnőd nem érzi ugyanazt irántad, mint te. Más különben több időt szakítana rád. Azt se mondanám, h minden percben vele vagy s megfojtod ezzel, de a találkozásaitok gyakorisága tényleg nagyon gyér! Lehet az anyja nem csíp téged és tilt tőle ahogy tud, meg persze a tanulás is fontos. Aki pedig nekem fontos, arra időt szakítok, egy nap 24 órából áll, ne felejtsük el! ;)

2013. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld, velem és a barátommal is ugyan ez van… Mi 3 km-re lakunk egymástól, és mégis van olyan hogy egy héten egyáltalán nem látjuk egymást. Hogy miért? Barátom legjobb barátja folyamatosan ki veri a hisztit ha barátom velem van, mert neki nincs egyetlen barátja sem, és nem akar egyedül otthon unatkozni (-.-""). A szülei egy csomószor nem engedik el, igaz, estig dolgoznak, de hivogatják barátom a vezetékesen, hogy ellenőrizzék, hogy otthon van e. Plusz egy csomó munkát adnak neki, ezt megértem, de az anyja ellenzi a kapcsolatunkat, mert szerinte korai. Mondtuk neki, hogy nem fekszünk le egymással(tényleg nem), de nem hiszi el. Azért elég gáz ha egy anya nem bízik meg a gyerekében, aki ráadásul teljesen normális és nem is hazudik… most sem láttam már egy hete mert a haverja egész nap nála dekkol, én meg nem akarok köcsög lenni… és a legrosszabb, hogy szeptembertől 63km-re leszek tőle, hetente ha talán egyszer látom majd… azért ez elég gáz…:-(
2013. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát utolsó sajnálom. :/ Én meg úgy vagyok haverokkal, ha hívnak valahova és barátnőm már mondta nekem, hogy nem ér rá, akkor elmegyek velük. Viszont akkor meg barátnőm leb***, hogy minek mentem el velük piálni.
2013. aug. 8. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!