Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kiakadnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok, ha a párotok meghívna magához aludni egy lányt, akivel előttetek kavart?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy pár hónapja vagyok együtt a barátommal. Múltkor kutakodtam a telefonjában (igen, igen, tudom, fúj, minek vagyok vele ha nem bízom benne, csúnyarossz dolog stbstb), és találtam is érdekességet (sajnos). Elhívta magához az egyik lány barátját iszogatni. Vele addig egyébként addig a pillanatig semmi bajom nem volt, csak aztán visszakérdezett, hogy a kis barátnője mehetne-e. A válasz a párom részéről természetesen igenlő volt, mondván, a csajok majd elalszanak az ágyában, ő meg a földön. Csakhogy még ezekelőtt ő kavart azzal a bizonyos barátnővel. Végül nem lett belőle semmi, de azért eléggé kiakadtam, mert 1: nem is szólt róla, hogy ilyesmi tervben lenne, és csak napokkal később tudtam ezt meg, emiatt eléggé úgy jött le nekem, mintha titkolózna, 2: az egyik haverjának sajnálatát fejezte ki amiatt, hogy mégsem lesz semmi, pedig ‘két csajjal aludt volna’. Mikor felhoztam neki, láthatóan leszarta, hogy kiakadtam, visszakérdezett, hogy ‘és?’, és annyiban is hagyta volna, de én baromira felhúztam magam. Előadta utána, hogy ‘úgysem csalt volna meg’, meg ‘nagyon szeret’, és ‘jogosan akadtam ki, többet nem csinál ilyet’...én meg persze bedőltem neki, de azért csak nem hagy nyugodni a dolog. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2018. ápr. 6. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. -.-“
2018. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit tennék ilyen helyzetben, de én sem tűrném el ezt.
2018. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem férne bele,nem tűrném.
2018. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Mert egy férfi pont azért akarja áthívni magához egyik lány barátját iszogatni kettesben vagy hármasban a lány barátnőjével karöltve mert este a földön akar aludni...

Jól van. :D

Komolyan rászokom inkább én is a hazudozásra és a kábításra. Valamiért úgy látom, hogy ez minden férfinak bejön és minden nőnél működik.

2018. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, hogy írod, hogy bedőltél neki. Nem hisztizni kellett volna, hanem értelmesen, határozottan közölni, hogy a te elképzeléseid szerint mi fér bele a kapcsolatotokba, és mi nem. Ha ebben nem értetek egyet, ha látod, hogy nem kezel egyenrangú félként, hanem csak próbálja elkerülni a konfliktust, akkor pedig ott kell hagyni.


Nem arról van szó, hogy nélküled ment szórakozni, vagy, hogy vannak lány barátai is. De az együttalvás egy olyan lánnyal, akitől ő akart volna többet is, csak nem jött össze, az egy olyan valami, amit nem kellene jó szemmel nézni, és elfogadni. Ha lenne, lett volna rá lehetősége, megcsalt volna gondolkodás nélkül. Nyilván nem azért akarta, hogy nála, a lakásán aludjanak, szórakozzanak a lányok, mert annyira baráti, ártatlan céljai lettek volna.

2018. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 swagolasz ***** válasza:
100%

Kidobtam volna, voltam hasonló helyzetben és így is cselekedtem.. Nem vagyok gyermekmegörző , nem fogok senkit sem őrizgetni, hogy vajon mikor csal meg, meg folyamat azt nézni , hogy vajon mit tervez amit nekem nem mond el.. Ha neki ez minden vágya, akkor menjen csak , de nélkülem, felesleges egymás idejét rabolni ilyenek miatt? Legalábbis ez bazinagy tiszteletlenség és tök megalázó..


22/F

2018. ápr. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ő nem szerelmes beléd. Egy szerelmes férfi megbeszélné a barátnőjével, és nem akarná megbántani.


Ennek az embernek egy kicsit sem vagy fontos. Tudom, nagyon rossz érzés, de minél hamarabb ki kellene lépned ebből a kapcsolatból, mert nem lesz jobb. Ha egy kicsit is fontos lennél neki, legalább utólag elmondta volna neked, és normálisan megbeszélte volna veled.


A saját érdekedben lépj túl rajta. Jobbat érdemelsz.

2018. ápr. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Nem természetes dolog ha a pasink helyettünk 2 másik csajjal akar aludni. Földön... na persze :)
2018. ápr. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamiért késztetést éreztél, hogy a barátod telefonjában kutakodj. Nem bízol benne. Bizalom nélkül megette a fene az egészet.
2018. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb no azert boldogtalan, mert ilyen fergeknek adnak teret az eletukben. Nekem mar magyarazkodnia sem kellett volna. Alucizzon a lanyokkal, szamomra halott.
2018. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!