Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kiakadnátok ezen? Elgondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok ezen? Elgondolkodnátok a továbbiakon?

Figyelt kérdés

Sajnos hétköznap csak aludni járunk haza. A mostani hétvége is munkával fog eltelni. A ma késő délutánunk végre szabad volt (és két hónap után esélyünk lett volna egy kis időt együtt tölteni). És a párom kijelentette, hogy most már több együttlétet is beiktathatnánk, mert nincs akadályozó tényező. Munka mellett most diplomázom, és az akadály az volt, hogy neki sokat kellett túlóráznia. Nem szóltam semmit, mert úgy érzem, hogy amit én teszek magamért, értünk neki semmit nem számít. És értem se nagyon akar tenni. Az egész "szabadidő" azzal telt, hogy döglött a tévé előtt. Egyszerűen nem érdekli, hogy nekem másféle kikapcsolódásra lenne szükségem vele. Sokszor szóltam neki ezért és már belefáradtam. Úgy érzem, nem kellek neki eléggé. (Már hozzá vágta a fejemhez, hogy sokat várok el tőle.)


N


2018. márc. 3. 00:15
 1/5 Interferencia ***** válasza:
71%
Ez kicsit zavaros nekem, légy szíves fogalmazd át.
2018. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, határozottan elgondolkodnék...
2018. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiakadtam hasonlò helyzeten. Én mentem volna valamerre, a férjem inkább otthon pihent volna. A kiakadás után EGYÜTT gondolkodtunk, hogyan lehetne jobb. És lett is megoldás. Nektek is javaslom ugyanezt. Gondoljátok végig, hogyan lehetne könnyebb. Mind a ketten hulla fáradtak lehettek. Valószínűleg ideges vagy a diplomamunkád meg a közelgő államvizsgád miatt. Az idegesség és fáradtság nagyon nem jó kombináció. Ilyenkor hajlamos az ember bolhából elefántot csinálni. Nézd meg a mostani helyzetet. A barátod pihenni szeretett volna, Te pedig arra a következtetésre jutottál, hogy nem érdekled. Nem túlzás ez egy kicsit? Téged pl.mennyire érdekelnek az ő igényei? Te megértetted, hogy ő otthon szeretne pihenni? Nem lehet abban igazság, hogy sokat vársz el tőle? Azt javaslom, hogy tegyétek félre a múltat. Már megtörtént, nem lehet rajta változtatni. A jövőre koncentráljatok. Mit lehetne könnyíteni az életeteken? Te pl.hatékonyan osztod be az idődet? Marad időd pihenni? Megtervezted, mikor mennyit haladsz a tanulással? Ha átlátod, hogy fogod csinálni, sokkal nyugodtabb leszel. A barátodnak muszáj ennyi túlórát vállalni? Előre láthatóan meddig tart ez a feszített tempó? Van valami közös tervetek, amiért vállaljátok ezt a rengeteg munkát? Van ennek a hajtásnak valami célja? Teljesen megértelek, mi is átmentünk hasonló időszakon a férjemmel. Nehéz lehet most neked. De vedd elő az empátiádat, a barátodnak sem lehet könnyű. Legyél türelmes, ne maceráld folyton. Hidd el, sokkal több kedve lesz a barátodnak egy kedves, vidám lánnyal programra menni, mint egy követelőző hárpiával. ;)
2018. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, ez sok helyen probléma. Nálam is, barátaimnál is, a nő menne állandóan. Mi meg örülnénk, ha kis nyugalomban otthon lehetnénk, kicsit végre lazítani.
2018. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen az mikor sok munka mellett az embernek megmozdulni sincsen kedve. Te tudod milyen???


Még mielőtt valaki megszól, én azt is tudom milyen egy jó munkahely mellett szabadidőt tölteni, vagy milyen tanulás mellett szabadidőt tölteni! Szóval van összehasonlítási alapom. Szar munka mellett csak aludni jártam haza , semmihez sem volt kedvem. Most jó, laza munka mellett ,sportolok, mászkálok minden felé, akár munka előtt, vagy után is! Nyitott vagyok mindenre , új dolgokra, stb.

Szóval igen elgondolkodnék a továbbiakon, hogy miként lehetne kimászni abból a helyzetből amiben vagytok, de nem külön-külön, hanem együtt!

2018. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!