Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számítsak vagy számíthatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak vagy számíthatok?

Figyelt kérdés
Egy a társaságunk a fiúval, már szilvszter óta kerülgetjük egymást. Kb. 3 éve van barátnője, de igazából szerintem ez csak a lány részéről "kapcsolat". Már többször szakítottak, a srác dobta, de aztán mégis egymás mellett kötöttek ki. Semmi sem történt közöttünk, de ez sosem rajta múlt. Megmondtam neki, hogy közöttünk addig semmi sem lesz, amíg neki barátnője van, mert ebből csak én jöhetek ki rosszul, és lehetek a harmadik. Véleménye szerint csak azért van kapcsolatban mert neki így kényelmes. Igazából attól félek, hogy csak 1 éjszakára kellenék, valahogy úgy érzem, hogy csak erre megy ki a játék. Sosem ígért semmi konkrétat, mindig ezzel a kényelmes témával jött elő, mikor rákérdeztem, hogy akkor mit is vár tőlem. Egy nagyon jó barátnőm szerint viszont valamit adnom kellene magamból, hogy otthagyja a lányt. Ti mit gondoltok? mit tehetnék? Nagyon érdekel, de félek. L21
2010. jún. 11. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak egy éjszakára kellesz neki
2010. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is csak egy éjszakára kellesz neki ha nem mond valami konkrétumot akkor tuti h csak arra kellesz ha tényleg kellenél és már így átbeszéltétek akkor tudna dönteni h ki kell neki igazából így csak meg akar húzni
2010. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, már dobta volna a barátnőjét
2010. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből nekem is az jön le, hogy csak dugni akar... Viszont én nagyon erősen kétlem, hogy ez a dolog ennyire egyszerű volna, mint ahogy leírtad. :)


20F

2010. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pedig ilyen egyszerű :)


Azóta egyébként, hogy ezek a "dolgok" történtek, párszor összefutottunk szórakozóhelyeken, de csak annyit tudott kinyögni, hogy hogy vagyok. Hát legszívesebb megkérdeztem volna, hogy na mi a helyzet már nem akarsz együtt aludni, már az érdekel, hogy hogy vagyok. De én vagyok a hibás, hogy mindig az olyan fiúk érdekelnek akikre rá sem kellene néznem :(

2010. jún. 11. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne kezdj vele!
2010. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!