Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem bírok sokat otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem bírok sokat otthon ülni, párom punnyadósabb általában. Működik igy hosszabb távon? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
3 éve együtt vagyunk, dolgozunk mindketten, már össze is költöztünk. Egy ideje ő nem szívesen járkál sehová, én munka után ha elvegzem a házimunkát pl akkor jönni menni akarok és nem mindig barátnőkkel vagy egyedül, hanem a párommal. Megoldás mi lehet? Van ötlet?
2018. ápr. 8. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szakítás vagy szerető.
2018. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne dolgozzatok, akkor lehet egész éjjel bulizni-mozizni stb.


Így viszont csak max hétvégén vagy szabadnapon, hétköznap csak módjával.

2018. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem bulizni akarok, de ha jó idő van akkor szabadtéri program, beülni valahova, vásárlás, ilyesmi.

Én 28, párom 39. Egyikünk sem beteg, nem öreg, majd ülök otthon ha egyszer gyerekem lesz, úgy gondolom.

2018. ápr. 8. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Külön. Nálunk is azóta működik jól a kapcsolat, mióta nem akarjuk egymást elcipelni, mert én akarok, akkor akarjon a párom is. Szervezz magadnak programot. Állandóan piszkálod, hogy gyerünk, bele fog unni az egész kapcsolatba.
2018. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%

#3


Mivel "picit" idősebb nálad, neki már mások az igényei, a szükségletei. Bár gondolom erre is gondoltál mikor összejöttél vele...

2018. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem működik, de attól függ mi számít hosszabb távnak.
2018. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg összehangolni az igényeket, úgy hogy kicsit mindketten engedtek, alkalmazkodtok egymáshoz.


(Örülnék egy 39 éves embernek, aki nem akar folyton jönni-menni.)

2018. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom otthonülüsebb, mint én, én gyakrabban mászkálok ide-oda, de nincs ebből semmi probléma. Ha épp olyan programra akarok menni, ami őt nem érdekli, akkor nem erőltetem rá, egyszerűen elmegyek egyedül vagy barátokkal és kész. Nem kell ezt túlbonyolítani szerintem, nem vagyunk összenőve, nem függünk egymástól, persze ez fordítva is így működik, hiszen nekem se lehet mindig időm/kedvem az őáltala kinézett programokhoz. Akkor lenne gond, ha egyáltalán nem lenne igénye közös programra, de nem ez a helyzet.
2018. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között vagyok,de pont az ebbéli különbség miatt mentünk szét az exemmel. Ha ő se erőlteti meg magát miattad,legalább havi-kéthavi szinten,akkor az veszett fejsze nyele.
2018. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!