Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valakinek otthon elliptiku...

Van valakinek otthon elliptikus trénere? Mik a tapasztalatok? Milyet érdemes venni? Egy 50-70ezer árkategóriás már használható?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van, nagyon szeretem, 40 kilót fogytam vele (meg főként diétával, de ezt mozogtam mellette napi szinten).

Nekem Robust Touch márkájú van, 100.000 ft volt 8 éve, már nem gyártják ezt a típust, de a márka nagyon megbízható.


Szerintem nem annyira az ár a lényeg, inkább 2 dolog fontos:

1. Minél nagyobb legyen a lendítő tömege, mert annál egyenletesebben fut. Az enyémé 16 kg, de szerintem 12 kg alatt nem érdemes megvenni.

2. ergométeres, programozható legyen. Azok, amiknek ilyen kis mechanikus csavarral lehet a nehézségi fokozatot állítani, nem sokat érnek.

Nekem nagyon megérte ez a gép. Egyszer kellett eddig benne az első csapágyakat cserélni, 2-3 éve, 20.000 ft volt szállítással, mindennel együtt. Ezek mozgó alkatrészek, időnként elkopnak. Amúgy semmiféle már karbantartást nem igényel.


Amúgy érdemes a használtakat is megnézni, néha nagyon jót ki lehet fogni.

2018. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok hogy válaszoltál!

Megfogadtam a tanácsaid. Találtam egy nekem megfelelőt használtan. Kritériumoknak megfelelt, jó áron is volt, ráadásul városomon belül, tegnap került fel a hirdetés, ma el is hoztam... Ez a sors! :D

Szuper, masszív gép, jó hogy tudtam, mi alapján érdemes megvenni. Köszönöm!

2018. márc. 19. 01:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült találni, és jó edzést kívánok hozzá.


Még annyit mondanék, hogy én 40-60 percet szoktam használni, és utána meg szoktam csinálni ezt a gyakorlatsort:


https://www.youtube.com/watch?v=qC7960yMaxA


Nagyon kellemes nyújtás, jót is tesz, szintén ajánlom.

2018. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!