Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "Nő verve jó" és a hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Nő verve jó" és a hasonló butyuta mondások honnan erednek?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem, hogy lehet ilyesmiből tréfát csinálni, ez szánalmas. Én el se tudnám képzelni, hogy megüssek egy nőt, inkább üssön ő engem. Idehaza tényleg ennyire elfogadott dolog ez? 24/F

2018. ápr. 9. 03:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj, hogy sokan erre nem tréfaként gondolnak...
2018. ápr. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy olyan országban, ahol a miniszterelnök rendszeresen félholtra veri az asszonyt, ott ez nem is meglepő...:(
2018. ápr. 9. 04:26
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem jártál még kocsmában, igaz? Csuda dolgokat hall ott az ember. (Én kétszer voltam, nekem annyi elég volt)
2018. ápr. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Én is úgy képzelem el, hogy a kocsmában szokás ilyeneket hangoztatni. Aztán hazamegy az alkesz Pista bá és a fülét-farkát behúzva kúszik be az ágyba, nehogy észrevegye a felesége, hogy már megint seggrészeg. De Marika néni nyilván észreveszi és másnap jól kiosztja, esetleg odacsap neki egyet-kettőt a fakanállal nevelő célzattal.
2018. ápr. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

Ez annak furcsa, aki soha nem volt ilyenben benne, még csak nem is látott soha ilyesmit.

Mint pl nekem.

Rengeteg helyről olvasom, hallom, hogy családon belüli erőszak, nőket vernek stb.

Meg hogy a szemét férfiak, miket csinálnak.

Én ilyenkor csak nézek, meg nem tudom hova tenni.

2018. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Ezek a mondasok a nep ajkan szulettek. Olyan egyszeru embereknek szol, amilyeneket te nem tudsz elkepzelni. Emlekezz vissza az altalanos iskolara, ott meg valogatas nelkul vannak az emberek, biztosan voltak nagyon alja ismeroseid. Na, ott az emberek verik egymast. A ferj az asszonyt, a szulok a gyereket, mindenki a kutyat. Az asszony is neha visszaut a ferjenek. Akik szerint az asszony verve jo azok szerint a gyerek is meg a kutya is. Ez egy masik vilag es ha hiszed ha nem csak igy tud mukodni, mert ezek az emberek az erot tisztelik. Ha nem vernek a kutyat megmarna a gazdaja kezet, ha nem vernek a gyereket elszemtelenedne, ha nem vernek az asszonyt megcsalna az urat egy kemenyebb fickoval. Szandekosan hasznalom ezt a regies nyelvezetet, hogy atjojjon a hangulat. Azt kell megertened, hogy ezeknek az Indul a bakterhaz szintu embereknek a veres az mar egy bizonyos szintu kulturanak szamit es az az igazi elhanyagolas, ha meg csak meg sem verik a masikat.


Nem kell masik foldreszre menni ahhoz, hogy mas kulturakat ismerj meg. Az a fontos, hogy ne magadbol indulj ki, hanem beloluk.

2018. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

6: +1!!!


Szánalmas hát! Amúgy a földrészt először fidesznek (igen, direkt kicsivel) olvastam, LOL! Kicsit választási óverdózisban vagyok, na :)

2018. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

A kocsmából, ahol a "zasszony" nélkül összeülnek a szerencsétlen lúzer férfiak és így próbálják elhitetni magukkal, hogy még a középkor van, ahol alanyi jogon jár nekik az előny, nem pedig le vannak maradva, mint a borravaló, mert most már a nők is egyenrangúak és így a pötsön kívül más eredményt is fel kéne mutatniuk.

23/N

2018. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Mar komolyan en is kiakadik a gyakoris csokott agyu, sertodekeny libakon. En nem azt mondom hogy ez a kovetendo pelda, hogy ez igy teljesen normalis, en azt mondom hogy ez a jelenseg 1. letezik, 2. akik ebben elnek miert elnek igy. Nem tamogatom, nem akarok igy elni, nem tartom helyesnek, de megertettem azt, hogy mas embereknek mas az ertekrendje es nem fogok kisasszonyosan huledezni, hanem probalom megerteni a vilagot. Probalkozzatok ti is. Attol hogy engem jol leszavaztok a valosag nem fog megvaltozni, csak ti tovabbra sem fogjatok erteni. Amugy meg gyerunk, cafolatot kerek, ha valami szerintetek nem igaz abbol, amit mondtam. A "nem tetszik", "felhaborit", "no de ilyet!" az nem erv. Ezzel a viselkedessel erosititek a sztereotipiakat, hogy a nok erzelemvezereltek, nem kivancsiak, nem gondolkodnak.
2018. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

9.: elfogadni és tiszteletben tartani azt, hogy valaki veri azt, aki fizikailag gyengébb, csak mert "jaj náluk más a szokás" bűnrészesség. Ha látsz valahol egy megkínzott kiskutyát, aki nem tudja megvédeni magát, szerinted az is belefér, meet mások biztos a szokások? Ha elfordulsz, te sem leszel különb.

23/N

2018. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!