Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a férjem de boldogtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a férjem de boldogtalan vagyok, van más is hasonló helyzetben? Ha igen, mi az oka?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Az az oka, hogy nem egy másik ember tesz téged boldoggá, neked kell saját magadat. Szívesen.
2018. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szeretem a családom, de boldogtalanná tettek, főként mert vannak ki nem mondott szavak. Rossz a kommunikáció, egyik a másikat befolyásolni akarja.


Most lassan építgetjük vissza a régi kötelékeket, tiszta vizet öntünk a pohárba. Illetve nem engedek a manipulációnak.


A szeretet nem azt jelenti, hogy csak boldogságot várhat tőle az ember, sokszor jobban megbolygatja a dolgokat. Pl. hogy az ember a szeretteit nem hagyja olyan könnyen hátra, még akkor sem ha boldogtalanná teszik.


El kell döntened mi a gond veled, a pároddal vagy kapcsolatotokkal, és megtalálni a módját, hogy megoldjátok és megbeszéljétek.

2018. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Új elemeket kell bevinni a rendszerbe. Vagy régi, de elmaradtakat visszahozni.

Éttermezés, kettesben, jó beszélgetésekkel, ahol nincs ott a gyerek/szomszéd/anyuka/munkahelyi és mindennapi problémák...

Apró meglepetések egymásnak, kedveskedések.

Közös hobbik

Külön hobbik, amikkel töltődtök, egymásnak meséltek róla stb.

Szerintem ilyen apróságokon sokminden múlik.

2018. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én is szeretem a párom, de boldogtalan vagyok. Ezt már mondtam is neki, de a reakció kb 0 volt rá. Szóval a megoldást nem tudom, de figyelem a válaszokat.
2018. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Ezt már mondtam is neki, de a reakció kb 0 volt rá."


Ne haragudj, tényleg nem piszkálni akarlak, de milyen választ vártál? Hogy felpattan és előveszi az instant boldogsággeneráló csodaszert?

Ennyi információval én sem tudnék mit kezdeni, maximum feszült lennék.

Azt is fogalmazd meg és kommunikáld hogy mi tenne boldoggá. Onnan már könnyebb elindulni, tenni, együtt gondolkodni.

41f

2018. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Na jó, nálunk röviden a lényeg, hogy házasság előtt én szinte havonta utaztam, baratnőkkel találkoztam, mentem kávézni, étterembe, szépségszalonba, stb., szóval olyan igazi mozgós életet éltem.

Ezt férjem tudta is, és pont mikor megházasodtunk, másfél éve, kapott egy olyan munkát ami miatt külföldre kellett költöznünk. Így a nászút is elmaradt, soha sehol nem voltunk eddig, és most jelenleg egy olyan országban élünk, ahol még a másik utcai boltba se mehetek el egyedül.

Engem nem kérdezett, hogy mit szólok ehhez az egészhez, és ahhoz hogy én itt dolgozni sem tudok, pedig műszaki egyetemet végeztem, és otthon viszonylag jó munkám is volt.

Egész nap szó szerint a házban ülök és várom hogy teljen a nap. Csinálok épp egy online kurzust, ételt készítek, itthon edzem, de olyan mintha egy börtönben lennék. Egyedül a szomszéd lánnyal szoktunk egymásnál beszélgetni.

Többször mondtam hogy ez nekem nem jó és kényelmetlen, vagy hogy barátnőmmel haggy utazzak el valahova, esetleg haza egy pár hétre, de nem.

A munkája tényleg jó, de szerintem ennyit nem ér, hogy én ezek miatt boldogtalan és magányos legyek.

Leginkább a pozícióért vállalta a munkát, nem a pénzért.

2018. ápr. 5. 16:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem mindig azok házasodnak össze akik szeretik egymást.
2018. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Többször mondtam hogy ez nekem nem jó és kényelmetlen, vagy hogy barátnőmmel haggy utazzak el valahova, esetleg haza egy pár hétre, de nem." - ez most komoly?! Ő az apukád vagy a férjed? Egy felnőtt ember nem fog engedélyt kérni egy másik felnőtt embertől, még ha párkapcsolatban/házasságban élnek is. Megbeszélni meg kell, de nem engedélyt kérni. Én már tudom miért vagy boldogtalan. A tulajdonként kezelt tárgyak nem szoktak érezni, de te ember vagy és nem tárgy, ezért vagy üres/boldogtalan.
2018. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Engem nem kérdezett, hogy mit szólok ehhez az egészhez,"


Ez meg a másik: miért kellett volna, talán néma vagy? Ha, tetszik vmi akkor sem szólsz, ha nem tetszik vmi akkor sem?

Férfiak álma vagy, mint néma bábu, azt csinálnak veled, amit akarnak, odavisznek, ahova akarnak, és így tovább.


Ez szörnyű, már ne haragudj. És nem biztos, h a férjed a hibás, h idáig jutottál.

2018. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy házi cseléd vagy magyarán mondva.Csak így tovább.
2018. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!