Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemet szeretem! Valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemet szeretem! Valaki, kérem, aki járt már hasonló cipőben adna tanácsot? 🤐

Figyelt kérdés

Egyik hatalmas csalódásom után lépett ő be az életembe; mivel nehezen bíztam, mindent megtett,hogy próbáljam meg vele,így bele mentem az első raliba...

És valóban nem bántam meg, csak azt,hogy az egészet később en rontottam el a bizalmatlanságommal

amitől besokallt. 6 hónapig voltunk együtt es persze,megszerettem.


Majd 5 hónap után lett valakim,akivel jelenleg is vagyok.

Bár úgy érzem nem szeretem,és nem is vágyom annyira már,hogy vele lehessek. Sokat gondolok az exemre és,vele valahogy jobban éreztem magam.

Mit tegyek?

Nem akarok játszani a párom érzéseivel,mert igazából jó hozzám,de nem ő az aki nekem kell.

Az exem azóta keresett,írtunk is,de semmi több (a húga jó baratnom,így biztosan tudja,hogy van valakim).

Össze vagyok zavarodva!

:(

24/N


2018. márc. 19. 20:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Első randiba *, bocsánat az iráshibákért...
2018. márc. 19. 20:38
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez hasonló cipő, legalább hagyd békén a mostani szerencsétlen "barátodat". Ez így nagyon nem korrekt vele.
2018. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Szegény mostani férfi...
2018. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom h nem korrekt vele szemben.de

Nem csaltam meg, (ő a volt nöjével írogatott pár hete,mint kiderült,szóval mielőtt itelkeznéznk... )

2018. márc. 19. 20:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a barátoddal, mert most csak kihasználod. Az exeddel meg majd meglátod.
2018. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz a legjobb, ha a jelenlegi pároddal most végetvetsz a kapcsolatnak.

Magamból indulok ki. Én is mindig az exemre gondoltam, vele milyen volt stb. Így egy idő után nem működött volna köztünk a kapcsolat.

Igazából én azóta sem kezdtem új kapcsolatba, aminek már több mint 1 éve, mert nem érzem, hogy mással menne még egyenlőre..

2018. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mindenkinek jobb lenne, ha ez a mostani kapcsolat véget érne.


Keresd fel a volt barátodat és teperj érte, ha ő kell neked.

2018. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor is szeretted az exedet, mikor összejöttél a mostani barátoddal, vagy nem? Miért jöttél egyáltalán össze vele, ha még az előzőn nem voltál túl? Ilyenkor ez sajnos nagyon is benne van a pakliban és jobb előre gondolkodni, és időt hagyni magadnak, hogy normálisan el tudd "gyászolni" az előzőt, még ha rövid kapcsolat volt is.
2018. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megértő válaszokat! 👍

Nos, kedves utolsó válaszíró,nagyon jól írtad. Hamar belefutottam a mostani kapcsolatomba csakis azért, hogy felejtsem Őt... Hiba volt,de tényleg.

Azóta láttuk egymást, aztán írtunk is pár szót. Azt éreztem,hogy sima barátként tekint rám.Találkát sem kért,mondjuk lehet jobb is! Hirtelen leesett,hogy nem is akarok én tőle semmit !

Elmondtam a páromnak,hogy beszéltem az exemmel.Azt mondta tudja,hogy még őt szeretem,és ha úgy érzem,ha akarok, menjek hozzá,de mivel elsőre nem működött,azt kár lenne erőltetni." És igaza van!Csak az emlekek törtek elő bennem szerintem. (??)

Ő ennyire megértő, türelmes,nem is kívánhatnék jobbat! Azóta lecsillapodott ez a "hirtelen nagy vágy" bennem és rá jöttem: tényleg felesleges lenne erőltetni a régi kapcsolatot.

Viszont!Amiert elkeseredett vagyok...

Nem érzem, hogy szerelmes lennék most sem, viszont amit érzek a párom iránt:

Hála,mert olyannak szeret és elfogad amilyen vagyok.

Tisztelem,mert Nőként kezel!

Szeretem, mint embertársamat,aki nap nap után megkérdezi,mi ujsag, hogy vagyok,stb...Ha vele vagyok minden nyugi,minden jó,viszont ilyenkor nem hiányzik. Miért van ez???

2018. márc. 27. 00:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert még az exedet szereted.. A jó meg amúgy sem kell a nőknek általában; a kiegyensúlyozott kapcsolat az unalmas. Tényleg azt kellett volna tenned, hogy szépen meggyászolod és nem ugrassz bele egy új kapcsolatba addig.. De, hogy ne vedd bántásnak, mert nem annak szánom: a nők nagytöbbsége ezt teszi, mennek gyógykapcsolatba; mert kapcsolatfüggők. A férfiak kevésbé tesznek ilyet; ők meggyászolják és elengedik utána. A két dolog akkor szokott találkozni, amikor a volt barátod már tú lesz rajtad; Te pedig végérvényes ráébredsz, hogy mégis ő kell neked. És ekkor van baj..
2018. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!