Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység vagy nekem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
Párommal 6 éve vagyunk együtt,eddig minden happy volt meg éreztette hogy én vagyok neki az első és a legfontosabb meg stb..most egy 3 hónapja megismerkedett egy családdal,és a család apjával nagyon jó barátságba kerültek.A párom még nem dolgozik,és reggel,délbe délután mindig beszélnek telefonon 1-2 órákat,velem pedig egész nap 1-2 órát és azt is inkább este.Mondtam neki hogy jó lenne ha velem beszélne többet mert én vagyok vele együtt,de ő azt mondta rá hogy annyit beszél és avval amennyit ő akar.Már ott tart a dolog hogy a telefonba a pasi olyanokat mond neki hogy kicsim,meg angyalom,meg jó hallani a hangját,de párom azt mondja hogy mert úgy tekint rá mint a lányára.Megkértem őt hogy haggya abba a beszélgetést vele mert engem nagyon zavar, 3 szor is választás elé állítottam hogy vagy ő vagy én,és mindháromszor őt választotta.Nem bír ki 1 napot se hogy ne beszéljen vele,mert azt mondja hogy szeret vele beszélgetni.Tanácsot szeretnék kérni hogy én reagálom túl vagy nem.Nincs olyan nap hogy velem beszélne hosszat időt,mindig inkább a barátaival beszél

2018. ápr. 10. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Te is szerezz egy nő ismerőst, akivel órákat cseveghetsz.

Majd ha érdeklődik a párod, akkor mondd neki hogy azzal beszélsz akivel akarsz, különben is, csak baráti viszony van, mi a francot aggódik...

2018. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Ezen nincs mit többet ragozni! A kapcsolatodnak vége! Legyél férfi és szakíts vele! Hülyének néz és nem tisztel!


Nálunk is volt hasonló, de közöltem hogy engem zavar, a házasságunk kettőnkről szól és lekoptatta a tagot, pontosabban már az elején mesélte, hogy az ember ezt és azt mondta...stb és megbeszéltük, hogy lapát van!


Amikor nálam próbálkozott be csaj...ment hiszti és megkért többet ne beszéljek a nővel, mert zavarja...megértettem és mivel a feleségem az első így a nő lapátra került azonnal!


Nálatok sajnos nem így működik a dolog...szóval amennyiben rosszul érzed magad és kényelmetlenül a kapcsolatban szakíts...ne szenvedj semmi értelme!

2018. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"3 szor is választás elé állítottam hogy vagy ő vagy én,és mindháromszor őt választotta."


Miért is vagytok ti még együtt?

2018. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem hogy ilyen apa lánya kapcsolat ez. Mind a két fél részéről több. Téged nyílván valóan már bem szeret ha mind a 3x azt a pasit választotta. Teljesen igazad van ez már túlzás. Tessék szépen nem elfogadni ezt hanem ha negyedjére választás elé állítod akkor válljanak szét útjaitok. Semmi értelme ezzel tovább kinlódni.
2018. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen több, mint baráti. Nem hívom kicsimnek meg angyalomnak, aki csak haverom. Nem ultimátumot kell állítani, hanem csomagolni és különmenni, hátha észbe kap.

Ha meg ragaszkodik a csávóhoz, legalább tudod, hányadán állnak.

Feleséggel beszéltél?

2018. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"3 szor is választás elé állítottam hogy vagy ő vagy én,és mindháromszor őt választotta"


Te hülye vagy! Ennek a választásnak az lett volna a lényege az első alkalommal amikor csináltad, hogy ha őt választja akkor szakítasz vele. Így nincs semmi tétje az egésznek, ha aztán nem csinálsz semmit. Most már ezerszer eljátszhatod még ezt így, hogy ő vagy te, ő is tudja hogy nem csinálsz utána semmit.

2018. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
A csavo mar regen televerte parszor, ezzel ugye tisztaban vagy, es nem ez a kerdes?
2018. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem hogy nekem van-e jogom neki megmondani hogy kivel beszéljen meg kivel nem.
2018. ápr. 10. 12:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem túlzod el, biztos, hogy több van köztük. Mégis mi a fészkes frászkarikának hivogatná állandóan a barátnőd? Családapaként biztos lenne más dolga is...

Ha meg a barátnőd is őt választotta veled szemben, akkor tényleg nincs miről beszélnetek. Téged sem értelek. Minek állítod választás elé, ha nem tudsz úgy cselekedni, ahogy a válaszból adódóan kellene. Ha őt választotta, miért maradtál vele? Elhiszem, hogy rossz érzés, meg szereted, de amit meg kell tenni, azt meg kell tenni. Nem erdemes elhúzni, és még többet nyüglődni.

2018. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

8:


Nem olyanra vagy féltékeny aki egyszer köszönt neki vagy egyszer beszélt vele 5 percet, hanem olyanra akivel láthatóan jobb lelki kapcsolatba kerül mint veled. Ebben az esetben persze hogy van jogod

2018. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!