Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akihez legjobban vonzódok őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akihez legjobban vonzódok őt utálom a legjobban és ráadásul tiltott gyümölcs is. Hogyan tovább? Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Közel 10 éve vagyok együtt a párommal.

Az ő unokatestvéréről van szó. Undorodom tőle, ahogy a nőkkel viselkedik egy beképzelt b*nkó igazából, személyesen velem nem volt szemét soha.

De évek óta, ha meg látom vagy felhív minden túlzás nélkül még a térdem is elgyengül :( egy időre múlik az érzés utána rám tör megint és szenvedek tőle.


Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tettetek? És én mitévő legyek?


2018. ápr. 11. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

"Undorodom tőle, ahogy a nőkkel viselkedik egy beképzelt b*nkó igazából"


És te ezért az emberért kockáztatnád a kapcsolatod? Grat!

2018. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kamu. Ilyen hulye no nics a vilagon.
2018. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Privátra válaszolva nem, nem kamu a kérdés, de szerintem annyira hihetetlen dolog nincs is benne.
2018. ápr. 11. 13:38
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem kockáztatnám a kapcsolatomat pláne, hogy a páromnak két fontos ember van az életébe én meg ő.


Ti még sosem vonzódtatok olyanhoz akihez nem szabadna vagy esetleg olyanhoz akiről egyébként rossz véleménnyel vagytok?

2018. ápr. 11. 13:40
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem kamu. Ilyen hulye no nics a vilagon."


A legtöbb nő ilyen... Tisztelet a kivételnek

2018. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Gratulálok, vonzódj csak a beképzelt bunkóhoz .. Az való neked
2018. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Na igen.

Azért valljuk be, ezen az oldalon nem mindegy, hogy hogyan teszi fel az ember a kérdést.

Meg lovagoljátok, ami igazából nem is olyan lényeges azért írtam le, hogy épp ezért nem akarnék kapcsolatot soha ettől a férfitól.

2018. ápr. 11. 13:55
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem akarnal kapcsolatot vele > mitol van a beremeges akkor ????

Mi az amitol felizgat ???

2018. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Voltam így. Egy köcsög volt szerintem, egy helyes köcsög. De nekem nem volt kapcsolatom akkor.
2018. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

KEdves kerdezö, kerdesedböl szamomra nem az tünik ki, hogy kockaztatni szeretned a kapcsolatodat. Hanem az, hogy ketsegbe ejt, hogy megmagyarazhatatlan vonzalmat erzel olyan ember irant, akit amugy visszataszitonak kellene tartanod.

Amit forditott esetben megfigyeltem (igen, en vagyok az a bunko, aki elvezi a nök rajongasat), hogy leginkabb olyan lanyokban fordul elö ilyen helyzetben, akiknek egyreszt alabb hagyott a kapcsolatukban a szenvedely, masreszt megtestesitem azokat a szemelyisegbeli tulajdonsagokat, amiket nem is elsösorban parjukban hianyolnak, de ök nem merik kielni, pedig melyen bennük lapul. Nyilvan nem tudhatom, milyen "bunkosagrol" van szo, de lehet a hatarozottsag, a magabiztossag es az, hogy következmenyektöl valo tartas nelkül kimondja a velemenyet. Lehetseges, hogy ezek olyan dolgok, amikre te magad vagynal, de valami oknal fogva nem tudod/mered megtenni?


Ami szomoru:


Valaki feltesz egy olyan kerdest, ami nem felel meg az ertekrendednek? KAAMUUUU!

Valaki olyat valaszol, ertelmesen megfogalmazva, ami különbözik a moralis allaspontodtol? NEM HASZNOS!!!

*Az ilyeneknek köszönöm, hogy meg egy anonym forumban is gatoljak/büntetik a szabad velemeny megosztasat!

2018. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!