Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen citrusprés / gyümölcsce...

Milyen citrusprés / gyümölcscentrifugával járnék a legjobban? Ti mit használtok, mivel van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék narancslevet gyorsan, hatékonyan készíteni magamnak, minimális pazarlással.


Kézi erővel csavarásban csuklósérvet tudnék kapni, ami eddig van 25W-os citrusfacsaró nagyon gyenge.


Az alábbi termékeket néztem, de nem tudom melyik lenne a legjobb:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Az ár nem számít, mivel úgy is 20.e ft-ot gondoltam egy ilyenért, melyik lenne a legjobb?



2017. febr. 19. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Alapvetően a legkevésbé használt háztartási gépek toplistája a következő.


Fondue készlet, fritőz, narancsfacsaró megosztott harmadik helyen a szobabiciklivel.


Szerintem mind jó, de a különbségeket legjobban egy képzett bolti eladó tudná elmagyarázni asszem.

De nem is kell elmenni a boltig szerintem telefonvégre tudod hívni a célszemélyt.


örülök ha segíthettem.

2017. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még 2-3-éve vettem a Sparban Hauser márkájú citrusprést. 5000ft volt. Nagyon megérte, nagyon jó. Igaz ezekkel a készülékekkel jó sok narancsot kell kifacsarni mire egy 2-3-decis poharat megtöltesz narancslével.

Ne költs rá 5-6-ezernél többet.

Lidl, Spar, Interspar, Tesco, Media Markt, Elektronics-ben lehet ilyen citruspréseket venni.

2017. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Ez még lemaradt. Nekem ilyenem van, nagyon jó kis készülék. Nem bántam meg, hogy megvettem.


[link]

2017. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És még egy javítás. Nem Elektronics, hanem Euronics.
2017. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a legegyszerűbb Hauser van, narancsszezonban 2000 Ft-ért adják. Az, hogy mennyi levet ad a narancs, az a narancstól függ, vannak levesebbek meg kevésbé azok. Ha csutkára a héjáig kicsavarja a gyümölcsöt, akkor az a narancs ennyit tudott. Márpedig ezzel a 2000Ft-ossal 10 perc alatt le lehet nyomni egy liter narancslevet és egyáltalán nem izommunka.

Az ilyen típusú elektromos facsarókkal szerintem nem lehet mellélőni, annál inkább a mechanikusakkal, és sajnos az ár nem is feltétlen jelent minőséget. Pl. ilyet ne vegyél: [link] ezt 5-10 ezerért árulják, de az általad belinkelt az a duplája, hátha jó is.

2017. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!