Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim legjobb barátja az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim legjobb barátja az én egyik legjobb barátom. Ha szakítok a pasimmal, akkor elveszítem mindkettejüket?

Figyelt kérdés

4 hónapja járok a barátommal. Mostanában sok gond van a kapcsolatunkkal.:S Felmerült bennem, h szakítok vele. Van egy fiúbarátom, akit még a kapcsolatunk elején ismertem meg a pasim által, mivelhogy a legjobb barátok. Egy suliba járunk ezért jól megismertük egymást és hamar összebaráűtskoztunk, ő lett az egyik legjobb barátom. Ha szakítanék a barátommal, akkor elveszíteném a olegjobb barátját is (mint barátot) ?? :S mert azt nem akarom :(viszont jót tenne egy kis szünet a kapcsolatomnak...

17/L


2010. jún. 12. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez cask rajtatok múlik, hogy mennyire tudtok kultúráltan szakítani. Én egy két éves kapcsolatból száltam ki úgy, hogy a legjobb barátom rokona volt a barátnőm, de nem volt ezzel baj. Még mindig a baráti társaság tagja a leányzó, sokszor megyünk bulizni, sőt, még a családjával is találkozom néha.

Szóval minden a te és a barátaid érettségén múlik.

2010. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ők is rokonok is :D és szomszédok is... a barátom nagyon szeret engem, úgyhogy nem tudom elképzelni úgy a szakítás h ne sírjon utánam :S
2010. jún. 12. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk se volt könnycsepp nélküli, de megoldottuk... :) Sok szerencsét!
2010. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!