Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hülyeségként hangzik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülyeségként hangzik de nekem ez fontos. A többi lent!?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,de egy olyan kapcsolatom sem volt még ami legalább tartott volna 2 hétig.Egyszer csókolóztam egy éve.De ennyi volt.Nem vagyok csúnya ( nem egoistaságból csak az igazság) és soha sem találok egy igazi fiút. Mindenki azt mondja túl válogatós vagyok...De nem is ez a baj. Hanem hogy összejövök pl egy fiúval és másnap amikor felkelek akkor olyan nagy lelkiismeret furdalást érzek hogy sírni volna kedvem :'(

Mi lehet ez ? így soha nem lessz kapcsolatom. . . Pedig már nagyon kéne egy igazi szerelem :(


2010. jún. 12. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen még nem annak kellene kitöltenie a gondolataidat, hogy sosem volt komoly kapcsolatod. Nem gondolod, hogy ráérnél még erre? Ennyi idősen még nem a pasizás körül kellene forognia a gondolataidnak a nap minden percében. Amúgy meg az nem baj, ha válogatós vagy. Csak lassíts már egy kicsit, a te korodban ez még nem létfontosságú téma.
2010. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Írj privátot! :D

20/F


amúgy hasonló helyzetben voltam én is.szerintem 16 évesen még nem baj ha nem találod meg az igazit,lehet hogy tudat alatt még nem vagy rá felkészülve...majd kialakul néhány év múlva. :)

2010. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
En is lelkiismeret-furdalast erzek ilyenkor.. Ezt belem a szuleim neveltek, nagyon haragszom rajuk emiatt..:( En is szeretnek baratot, de a szuleim elott nem mernem felvallalni, kellemetlenul ereznem magam, amikor volt, akkor is titkoltam, rossz volt.. Ha rajossz, hogyan lehet elmulasztani, akkor varom az otleted, de nem vagy egyedul.
2010. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Én 20 évesen szembesültem azzal, hogy mások már 3-4 ébe együtt vannak a párjukkal, elgegyzésre meg esküvőre készülnek, nekem meg nem volt 4 hónapnál tovább tartó kapcsolatom. De most épp nem is hiányzik.
2010. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen még egyáltalán nem probléma, hogy nem volt komoly kapcsolatod! Nem maradsz ki semmiből hidd el! :)

Viszont szerintem a válogatóssággal vigyázni kell! Van egy barátnőm akit én sem értek! Iszonyatosan szeretne már végre egy normális kapcsolatot, de ha csak fél centivel is az a bizonyos léc alatt van az illető srác, akkor inkább nem kell neki! Azt hiszem mondanom sem kell, az elvárásai olyanok, hogy lényegében álomvilágban él! A kapcsolataiban is furán viselkedik, nem tud önmaga lenni, ezért 2 hónap alatt tönkre is mennek! Legyél nyitott, járj el strandolni, szórakozni a barátaiddal, légy jó kedvű, mosolygós, ismerkedj, és hidd el egyszer az öledbe pottyan valaki, akibe bele tudsz szeretni! :)

Nekem akkor szokott "bűntudatom" lenni, hogy ha nem érzek igazán semmit a srác iránt, csak jó volt vele kicsit flörtölni, viszont ő többet várna az egésztől! :S 20/L

2010. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
hihetetlen...16évesen milyen gondotok van!még a sulira kéne gondolni...mit szóljon az aki 21évesen nem talált senkit,és nem volt még kapcsolata?menjen el apácának vagy mi?előtted az élet kicsibogár!ki kéne kapcsolódni és nem válogatni!
2010. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16 évesen már menyasszony lehetnél :D
2010. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy az elején ne b@ssz vagy utána ne rinyálj.
2010. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyuszómuszó! Az ilyennel kár is foglalkozni, 16 évesen ne ilyenekkel terheld a lelkivilágod! Most inkább azzal foglalkozz, hogy eldöntsd hogy mit akarsz az élettől, és hogy a suliban jól teljesíts, és inkább barátnőzz abból még nagy baj nem sokszor volt!Hidd el, nem kell komolyan venni egyik pasit sem, amíg nem bizonyított ne dobd oda magad, az olcsó, és az olcsó nem mindig jó!Éld az életed és ne töresd össze ilyen fiatalon a szived, hosszú az út és sok kaland vár még rád!
2010. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!

Amúgy nem erről van szó hogy 16 évesen pasikon jár az eszem! Hanem rossz így hogy a suliban is mindenkinek van csak majdnem hogy nekem nincs .. ez a gond ;]

De köszíí <3

2010. jún. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!