Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek "dobjam" a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "dobjam" a lányt?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy lánnyal és már 4hónapja odaköltözött hozzám.Azt mondja,hogy jó velem,szeret velem lenni viszont tegnap kiderült

(Ő még nem tudja),hogy az exével találkozgat,ugyan azokat a képeket is elküldi mobilon mint nekem.Az lány fog talizni megint az exével,de nekem azt mondja,hogy egy barátnőjével fog talizni.

Egyébként ebből semmit nem éreztet velem.Kézenfogva sétálunk,hozzám bújik stb...


2018. ápr. 13. 11:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%

Hmm... Ebben az esetben viszont nem is rossz.

És legalább olyan emberrel csal akivel már szakított, szóval kisebb az esélye, hogy újra összejönnek. Jobb mintha új bikát keresne és vele csalna.

Keress te is néhány lányt, járkálj el velük, érezd jól magad és még egy egész épkézláb kapcsolat is kisülhet a dologból.

2018. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Miből gondolja 99%-ék,hogy megcsal?
2018. ápr. 13. 12:43
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Jó, kész, kérdező, menthetetlen vagy, te nemcsak vak vagy, akit simán lehet manipulálni, az orránál fogva vezetni, de még h..lye is vagy.


"az exével találkozgat"

"Az lány fog talizni megint az exével,de nekem azt mondja,hogy egy barátnőjével fog talizni. "

ergó hazudik neked


Miért hazudik, hogy kivel találkozik? Ha nem rejtegetne valamit, akkor simán közölné veled, hogy figy, délután az exemmel talizom, mert haveri szinten megmaradtunk jó barátnak.


Kapj már az agyadhoz ember!

2018. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 HA te nem gondolod hogy megcsal, akkor mi a pitsáért akarod dobniM
2018. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Te more neked normális hogy más faszival dumálgat meg képeket küldözget? Mert ha az akkor felesleges a kérdésed, ha meg zavar akkor tudod mit kell tenned!
2018. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Azt nem irtam,hogy a facebookját véletlen a laptopomon nem zárta be és elolvastam.Soha nem szoktam ilyent csinálni,de erre nagyon ráéreztem.

Ti hogy vonnátok kérdőre?

2018. ápr. 13. 13:29
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen, minden köntörfalazás nélkül megkérdezném, hogy az exével fog talizni? Vagy hogy miért mondja azt, hogy a barátnőjével fog találkozni, ha az exével fog.
2018. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. ápr. 13. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!