Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? (rövid kérdés)

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel már ismerjük egymást pár éve.. én régebben szerelmes voltam belé,megmondtam neki.. azt mondta,hogy ő is..aztán kiderült,hogy van csaja.hagytuk egymást,de újra keresett,a lánnyal meg szakított.azóta van,hogy elegünk lesz a másikból,de 1-2hónapnál tovább nem bírja,hogy ne keressen..mikor kibékülünk csak egymásnak élünk úgymond.. és nagyon imádom,de nem tudom,hogy ő érez-e valamit irántam .. én nagyon szeretem /: +szerintem,hogyha nem jelentenék neki semmit,nem keresne.
2010. jún. 12. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább kutya.
2010. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen pasi az életemben, 18évesen bolondultam bele, neki volt egy akkor már 2,3 éves kapcsolata és megcsalta a csajt velem! Aztán sokáig ment a huzavona, hogy mi legyen kettőnkel, de végül a csajjal maradt! egy év mulva vége lett a kapcsolatuknak és megkeresett, de akkor sem közeledett egyértelműen... és ez ment kb3 évig, 4 kapcsolatom ment rá, mert mindig azt hittem, hogy majd most, majd most összejövünk! Rájöttem , hogy sohasem kellettem neki igazából, csak ugy néha jó volt hogy ott voltam (megjegyzem szex soha nem volt köztünk)... Ugy döntöttem lezárom, most ha még meg is csörget már nem jelentkezem neki, besokalltam! Akinek kellesz megtesz majd érted mindent, de aki nem... nem kellesz neki és nem is fogsz sose! Fáj az igazságot bevallani magunknak, de igazából csak az ilyenek lezárása után találhatjuk meg a boldogságot... szerintem... de még nekem is sok tanulnivalóm van... Fel a fejjel!

22/L

2010. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyat ne tegyél fel, amit már megválaszoltál:

Kérdés: Ez mi?

Válasz: (rövid kérdés)

2010. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDD "inkább kutya" XDDDDDDDDDDDDDDD
2010. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!