Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaptam 1 ajánlatot. Éljek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam 1 ajánlatot. Éljek vele?

Figyelt kérdés
barátom mondta költözzünk össze. 1 hete járunk. És mivel távkapcsi és nagyon de nagyon hiányzik, összeköltöznék vele. De nem tom ez jó ötlet-e. Mert akkor suli közben dolgoznom kéne 8 órás munkaidőben és még tanulni is és még háziasszonynak is kéne lennem. Vállaljam? Azt hozzátenném hogy ez a családom elvesztését is jelenti, mert ők nem akarják ezt a kapcsolatot, miattuk nem tudok beszélni a szerelmemmel. Most milyen döntést hozzak?
2010. jún. 12. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
várj még egy kicsit, 1 hét nem sok idő :)
2010. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
1 hete jártok, már a szerelmed, távkapcsolat és hiányzik nagyon de nagyon (1 hét után...)??? Gratulálok. Szerintem hülyeség 1 hét után összeköltöznöd vele. Még nem is ismered. Hány éves vagy?
2010. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen ne. A családod elveszítését adnád fel egy 1 hetes kapcsolatért?????? És még kérded hogy mit csinálj? Elég buta vagy.

A családod minden helyzetben mögötted áll, míg egy pasi akármikor otthagyhat!

2010. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de én megbolondulok h nem láthatom:(((
2010. jún. 12. 15:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Te! Várj még tényleg,figyeld meg hogy alakul a kapcsolatotok,hogy a szüleid ellenzése ellenére is kitart e melletted a srác. Mi 3honapja járunk a barátommal,és fél év után tervezzük az összeköltözést,sokan még ezt is kevés időnek tartják. Hidd el megéri még várni,legyél türelmes,húzd ki még egy kicsit így! Nem lesz egyszerű...
2010. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
miért ha nem tart így ki mellettem akkor nem is szeret?
2010. jún. 12. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nemrég töltöttem be a 18-at
2010. jún. 12. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:
A távkapcsoltan próbára teszi a szerelmeseket! Ha egyáltalán szerelmesek vagytok 1hét után... szerintem ilyen döntésnél ne azt nézd hogy most hiányzik vagy nem, hanem mérlegeld a dolgokat! ha tényleg annyira szeret mint állitja kitart melletted!
2010. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne csináld! én "csak" 2 hónap után mentem bele, de megbántam, ne pazarold el az időt és azt a misztikumot meg izgalmat amit egy újdonsül párkapcsolatban még megélhet az ember.Ha hozzáköltözöl most, akkor ő ugy veszi majd h nem kell érted küzdeni, meg amugy is, a pasik legtöbbje az eszével él nem a szívével, és aki ennyi idő után azt mondja költözz össze vele, az magához akar láncolni, ugy mint velem csinálta, azóta a magányos háziasszonyok életét éltem,és a főiskola se ugy megy mint kellene, de besokalltam és lépek. várjatok még, ha szeret messziről is szeret és minden jó lesz!ha pedig nem hidd el könnyebb egy távkapcsiból kilépni mint egy együttélésből!
2010. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!