Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek előre? (L)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet hogy ez kicsit furán hangzik, de nagyon szükségem lenne arra,hogy végre újra szerelmes legyek! Először 1 éve voltam az, aztán azt a valakit elveszítettem, azóta bizonytalan vagyok és boldogtalan...

Ráadásul azóta is csak ő jár a fejemben, de nem kaphatom vissza többé, szeretném elfelejteni, szval gyorsan el kell dönenem, miként lássam a világot ahhoz, hogy megtetsszen valaki.

Sajna eddig sokmindenkiben csalódtam, segítsetek, mit tegyek, hogy végre biztos pontot találjak?

Légyszi tapasztalt emberek válaszoljanak és komoly válaszokat please Xd


2010. jún. 12. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is tudasd magaddal hogy az a régi ember nincs többé, számodra nem lehetett volna ő az igazi, és h rengetegen vannak még körülötted akik helyesek és normálisak is! figyelgesd őket, és ne hasonlítsd össze őket a régi sráccal...őt felejtsd el... elsőre az a legfontosabb...ilyenkor az is bejön ha vársz és simán csak próbálod az élet örömeit és szépségeit élvezni szerelem nélkül is..:) és egy idő után ha akar, hanem úgyis rádtalál a szerelem és hidd el jólessz!:)

Am hány éves vagy? csak azért kérdem mert ha tudom/tudjuk a kort akkor könnyebb tanácsot adni:)

2010. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Megfogod a lábadat és az egyiket a másik után helyezed.
2010. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerelem csak úgy jön, mint érettségi után a bukás.
2010. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!