Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent? Gyanus vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Gyanus vagy sem?

Figyelt kérdés
Barátom potencia növelőt tart a szekrényében. Régebben lebuktattam,mert nem miattam szedte,hanem magával vitt egyszer belőle és hiányzott egy darab. Azóta megbeszeltuk,eltelt fel év. Egy volt a dobozban de az gyűrött csomagolású volt. Most belenéztem és egy sértetlen csomagolásút találtam a dobozban. Megint elutazott itthonról.
2018. ápr. 16. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát erre nem tudok mit mondani. Kérd számon.
2018. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
A verbális kommunikáció egy párkapcsolatban csodákra képes... javaslom kipróbálására...
2018. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Te miért turkálsz a párod szekrényében? 10 éve együtt élek a férjemmel, látott szülni, én tudom a bankkártyája pin kódját, nincsenek tutkaink egymás előtt, de eszembe sem jutna, hogy kutassak a telefonjában/íróasztalában/laptopján.
2018. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért turkálok,mert egyszer félre akart...de aztán nem tette meg mert a csaj nem akarta. Bocsi ezek után szerintem bárki ellenorizne a későbbiekben. Kérdeztem kivel csetelt tegnap mert hallottam,azt is letagadta.
2018. ápr. 16. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy harmadik van a dologban. Rákell kérdezni, megkell beszélni.
2018. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4#

Ezek utan nem maradtam volna vele egyutt, de ok, legyen neked gyereknap. :D

2018. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ember nem lenne a párom. Csak a hülye nem látja, hogy mit csinál.

Az meg, hogy potencianövelőt szed, csak hab a tortán. Azt lehet tudni, miért szedi (eü. ok, stb.)?

2018. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálam nem szedi,csak régebben szedte mikor ötszáz csaja volt,higy egy éjszaka több menetet is kibírjon és menőbbnek tűnjön.
2018. ápr. 16. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen beteg emberrel élsz együtt?! A pasid azt hiszi, hogy menő, mert egy éjszaka alatt sok menetet bír? Jesszumpepi!

Hidd el, ez a fajta gondolkodásmód max. csak a prolik között menő.

Az meg egyenesen szánalmas, hogy potencianövelőre van szüksége ilyen fiatalon (mert abban biztos vagyok, hogy nagyon fiatalok vagytok).

A kérdésed pedig te magad válaszoltad meg: veled ugyebár nincs szüksége kék pirulára. Ha ezek után mégis lenne nála, és/vagy észrevenném, hogy fogyasztja, cserèlgeti is őket, hát úgy rúgnám ki két lábbal, mint ahogyan a macskát szokták!

2018. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért arról is bizonosodjál meg,hogy tutira nem veled használta-e titokban. Mert akkor valószínűleg gondjai vannak ha megcsaláshoz is azt használ. Denazyon megcsalás gyanús,csak nemértem min gondolkodsz.
2018. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!