Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy "leszálljon"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy "leszálljon" rólam a volt barátom?

Figyelt kérdés
Ma ismét bulizni megyünk, és persze ott lesz ő is, de egyszerűen megmondtam neki, hogy nem akarok vele beszélgetni, ehhez képest folyton rajtam lóg, jön utánam és már nagyon idegesít :S féltékenységi jelenetet rendez, aztán nem győz bocsánatot kérni. Elvileg barátok vagyunk, de ha nem akarok vele találkozni megsértődik, de tudom, hogy neki mik a szándékai a baráti találkozással, szóval... A buliban is miért kellene nekem vele töltenem az egész estét? Köszönök neki, váltunk pár szót, és jól van, de nem érti meg, feszt jön utánam... Pedig már, több mint egy éve szakítottunk, neki nem is volt azóta barátnője, igazából nekem sem barátom, de tuti hogy azért is beszólogatna, de mégis mi köze hozzá? Így nem is tudom jól érezni magam, de miért nem képes megérteni? :(
2010. jún. 12. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfordult a fejedben, hogy azért teszi mindezt, mert szeret?
2010. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És én most azzal mit csináljak? Az érzés nem kölcsönös, talán ennek ellenére vele kellene lennem? hát kösz, nem...
2010. jún. 12. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Küldd el a francba.


A járás utáni barátság 10-ból 9x nem működik, nem működhet. Pláne nem, ha az egyik fél mér érez valamit.


Ti a 9-be estek.


Van ez így. Inkább egy 10 perces veszekedés, minthogy rajtad lógjon még hónapokig.

2010. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy vele kellene lenned, csak hogy azért csinálja mindezeket amiket írtál, mert szeret.


Szerintem a legjobb az lenne, ha elküldenéd tényleg szegényt a fenébe. Úgy fog majd szenvedni, ahogy kb. te is az eddigi legrosszabb szakításod után, de hátha kiszeret majd belőled, és legalább így elfelejt.

2010. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pont a vele való szakítás volt a legrosszabb számomra, 2 évig voltunk együtt egyébként, de nem tudom mit akar, ő szakított...
2010. jún. 12. 20:43
 6/6 anonim válasza:
Szerintem átgondolhatnád. Van is esélye a srácnak, ha nem lenne, akkor nem írtad volna a kérdést... ugye? :o
2010. jún. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!