Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lenne türelmetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lenne türelmetek a helyemben? Lányok miért nehéz megbecsülni valakit?

Figyelt kérdés
Adott egy 6 éves kapcsolat, ahol van egy közel 3 éves kisfiú. Dolgozom nagyon jól fizető állásom van. Nem járok bulizni, bem iszom és nem dohányzom. Minden szabad időmet a családdal töltök vagy is töltenék.... Ha haza érek a munkából a párom folyton a haverjaival beszélget telefonon, pedig nem vagyok unalmas partner... Mindig a kedvében járok szó szerint. Éjjel nappal a telefon. Lányok ez miért van?

2018. ápr. 16. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan természetessé váltál. Ő oedig inkább magának él, mintsem másbak, hiába van gyereke. Sajnálom. Sok sikert a szerelme visszahozatalához és gyakorlásához.
2018. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És most az itteni nőkkel fogsz veszekedni a párod helyett? Abból nem lesz eredmény.
2018. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak kérdést tettem fel
2018. ápr. 16. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor bújom a telót az emberi érintkezés helyett, ha az illetővel nincs mit mondani, nincs közös téma. Vagy nem érdekel.


Tudom, hogy rossz, hogy de sajnos azon illetőkkel nagyon eltávolodtunk egymástól.

2018. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy már elég izgalmas számára.Megunta, hogy mindig kinyalod a se..ggét.Próbálj ezen változtatni.
2018. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Iszonyatosan természetessé váltál."

Így van. Magyarázd el neki, hogy ez nem természetes.

2018. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!