Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne türelmetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne türelmetek egy ilyen sráchoz?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Sajnos jórészt azért mert a múltbéli negatív élményeim miatt elzárkóztam a külvilágtól, nem mentem sehova, tapasztalatlan vagyok mind a nőkkel való viselkedés, mind szex terén.

Megelégeltem ezt az állapotot, sportolni kezdtem, és alkalmanként eljárok itthonról. Lett egy barátnőm, aki viszont nem tudta kezelni a kapcsolatunkat, hiába éreztettem vele hogy szeretem és próbálkoztam mindent megtenni, ő nem tudott engem szeretni.

Szexuális életünk nem volt.

Aztán junius közepén szakított velem.

Kezdem némileg jobban érezni magam, már nem vagyok folyton letörve, viszont félek attól hogy ennyi idősen túl nagy lemaradást hoztam össze. Mi lesz ha az elején esetleg nem lesz erekcióm( olvastam több helyen is hogy megesik), ügyetlen leszek, ráadásul a péniszem sem egy világverő csoda.

Hosszú lett, elnézést


2015. szept. 27. 13:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
17%

Ahhoz sem volt türelmem, hogy elolvassam.:/

Sorry

2015. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen,hogy lehetne túl nagy lemaradásod,éppen csak felnőttél most kezdődik az élet.Vágj bele és ne félj semmitől,érnek majd csalódások,de ez így természetes.
2015. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lemaradva semmivel, ez nem verseny, és nincs megszabva, hogy már hol kéne tartanod. A lényeg, hogy most ettől a kudarctól ne törj le újra, hanem fogd fel tapasztalatként.
2015. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Voltam már pár nővel, kivétel nélkül, ismétlem, kivétel nélkül mindegyik azt mondta, hogy olyan férfival még nem voltak, hogy mindig és minden helyzetben működött volna a gépezet.

Te jobbnak hiszed magadat a férfiak 99,999%-nál?

Ha nem, akkor szerintem ilyen dolgoktól ne is fossál.

2015. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy rosszabbnak hiszem magam, ami bár tudom hogy nem jó, de az önbizalmam teljesen elszállt.
2015. szept. 27. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Azert vagy 21 eves? Amugy mennyi lennel, ha nem zarkozol el??
2015. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ragorcsolsz, akkor tenyleg nem lesz.
2015. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6os látom nem vagy hozzászokva az összetett mondatokhoz...
2015. szept. 27. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Két három alkalomra fizess be egy hívatásoshoz, akkor majd belejôsz, és nem fogsz annyira rá görcsölni a dologra.
2015. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rózsák Királynője ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom hogy ha igazán szerelmes leszel és a partnered ugyanúgy fog érezni irántad nem fogsz ennyit kérdezni illetve aggódni a témával kapcsolatban. Egyébként szerintem rendesnek tűnsz, csak legyél nyitottabb az emberekhez.
2015. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!