Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátként tekint rám vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alex01181 kérdése:

Barátként tekint rám vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm akivel 2 éve ismerkedtem meg. Ő idősebb nálam másfél évvel, eleinte nem éreztem iránta semmit, azonban egy ideje nagyon megváltoztak az érzéseim. Volt egy párkapcsolata ami nagyon rossz volt és 2 évig tartott, abból kilépett fél éve. Nagyon sok időt töltünk együtt, moziba járunk van egy közös kutyánk, tervezünk közös nyaralást, megszokott kérni, hogy masszírozzam meg, mindig jól érezzük magunkat együtt. Viszont nem tudom, hogy ő érez-e irántam valamit. Gondolkoztam hogy elmondom neki mit érzek, de úgy érzem, ha elmondom és ezzel eltaszítom magamtól attól megőrülnék. Szerintetek ezekből a jelekből mit érezhet irántam? Esetleg elmondjam neki, hogy mit érzek, vagy várjak mondjuk az esetleges nyaralásig és ott?
2018. ápr. 17. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ti gyakorlatilag jartok.
2018. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez a csaj részéről simán barátság, nekem is vannak ilyen fiú haverjaim, és bár közülük az egyik akart volna tőlem vmit, de én helyretettem, és mondtam, csak barátság.


szerintem ha férfiként tekintene rád, eddig már jelét adta volna: zavarban lenne, úgy nézne rád, vagy kezdeményezett volna csókot, szexet.

2018. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szia :) szerintem fontosnak tart hisz nagyon közel enged magához.De 50-50% h vonzódik hozzád vagy csak barát. Sokszor a legegyértelműbb jelek is félreérthetőek.Nekem is van olyan ismerősöm akivel nagyon közel állunk egymáshoz sokszor hiszik azt,hogy együtt vagyunk ,egymásnál alszunk,járunk el együtt helyekre a közös nyaralás se most lesz az első de csak barátok vagyunk és remélem azok is maradunk(ő is így gondolja).De ha elmondod neki kétféleképp sülhet el a dolog: 1.Te is bejössz neki és össze is jöhettek.

2.Csak egy nagyon fontos barátnak tart és nem akar majd tőled kapcsolatot.

Azonban szerintem mindenképp mond el neki,hogyan érzel mert ez már te már most sem tekintesz rá barátként és az érzéseidet előbb utóbb nem fogod tudni elrejteni.Ha igaz barát megérti és nem távolodik el tőled.

Nekem is vallott egy jó barátom 11 éve vagyunk barátok 2 éve vallott és elmagyaráztam neki,hogy nekem olyan mint egy bátyó és azóta is ugyan olyan jó és közeli a kapcsolatom vele.19/l

2018. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt válaszolok inkább.


mikor rám kezdett finoman nyomulni a srác haverom, az nekem kellemetlen volt.


és olyankor kerültem.


például elutaztam vhová dolgozni, és hetente rám írt, hogy jól vagyok-e, mert aggódik, és vigyázzak magamra, és gondol rám.


ja, persze, kedves, de tudtam, h. mi van a háttérben, ezért csak annyit jegyeztem meg, hogy van, aki vigyázzon rám.


máskor mondtam, h. melegem van, és bugyiban alszom, erre ő: boldog lehet az ffi, aki hozzám bújhat az ágyban ilyenkor.


ezeket nem szeretem!


közben szerelmes lettem másvalakibe, és neki az volt szerintem egy durva dolog, hogy végig kellett néznie, mennyire odavagyok egy másik pasiért.


biztos fájt neki, de legalább világossá vált számára, hogy soha nem akarnék tőle semmit, azóta békén hagy.


szerintem ez a szerencsétlen csaj örül, hogy van vki, akivel progikat csinálhat, elköteleződés nélkül.


én nem mondanám el neki.


ha ő akar esetleg valamit, akkor úgy is közeledni fog.


de arra is fel kell készülnöd, hogy bármikor beleszerethet másba, és azt neked szar lesz majd végignézni.

2018. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ. Azért nem is tudom, hogy mit érezhet, mert amikor még volt neki a pasija, akkor is velem töltötte az idejét és tervezte a programot, a közös nyaralást, de közben meg ott lett volna neki a barátja,szerette nagyon, ezeket csinálhatta volna vele is.
2018. ápr. 17. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:

ez azt jelenti, hogy te mindig is barátzónában voltál neki.

ha csak azután kezdett volna veled progikat csinálni, hogy szakított, rá lehetne fogni, hogy akar tőled valamit, de ha ez régen is így volt, akkor te simán a nagybetűs barát vagy neki.


majd ha beleszeret másba, neked fogja megsúgni, mint én a haveromnak.

2018. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi a választ, akkor el kell fogadnom, hogy így van.
2018. ápr. 17. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!